reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Witam z rana:) U nas szpital (w przenośni na szczęście) - w końcu choroba dopadła też nas - młody najgorzej 39 stopni ponad:/ Ja też czuję się coraz gorzej... A tu z lekami taka lipa nic w sumie brać nie można:( Ale mam plan - kanapki z masełkiem i czosnkiem, hektolitry herbaty z miodem, mąż pojechał do mojej babci po ogórki kiszone (niby woda z nich jest świetna), i soczek z działkowych malin. Na jutro przewiduję zupkę ziemniaczano-porową na boczusiu więc ta choroba nie ma szans:D W ogóle zaraziliśmy się z mężem jak pojechał ze mną do przychodni na wyniki - tam był taki chłopak na oko 13 letni co parchał, kichał na prawo i lewo bez zasłaniania twarzy ehh:/

Widzę że wspominacie porody - ja miałam typowo wywoływany ale ja nie dostałam kroplówki tylko jakieś dwa czopki dopochwowe i rozkręciły sytuację. W ogóle ostatnio stwierdziłam że chętnie bym już poszła rodzić:p Nie lubię być w ciąży - dla mnie poród w tamtej ciąży to było coś oczekiwanego:D Teraz też się doczekać nie mogę już...

Mój biuścik jest super ale ja wiem że teraz melony a po porodzie i karmieniu naleśniczki jak to moja koleżanka kiedyś powiedziała:) Mam dużo rozstępów na biuście i są takie nijakie - dobrze że teraz nie problem zrobić sobie nowe:D
 
gnagna to kciuki za srodowe wizytowanie, bedzie dobrze zobaczysz :)

Madziorrek ja mialam te bole przy rozciaganiu, teraz juz mniej ale czasem sie zdarza.

Pscolka w mikser mowisz? Daje rade? Troche zazdroszcze, ze nie musisz wracac ;)

Czarna moje to flaczki, bo ja niedawno synka od piersi odstawila,, ale w poprzedniej ciazy zaczely mi sie powiekszac dopiero w III trymestrze.
 
Jestem w 7 tygodniu i nie mogę sie doczekać pierwszej wizyty u lekarza. W Dani i tak przyjęli by mnie dopiero w 8 tygodniu ale nie zrobili by badań tylko sam wywiad... W Polsce mam świetna lekarke i chciała bym spotkać sie z nią jak najszybciej zeby wiedziec coś wiecej ale trzeba wyjazd zorganizować. Zazdroszczę tym co już po pierwszym usg i mam nadzieje ze jak najszybciej sie uda zobaczyć maleństwo na badaniu. Moze nawet w piątek bo ta nie pewność zabija ( wcześniejsza ciąże straciłam). Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku przy tej pięknej pogodzie :)
 
Dzien dobry .. Ja pozostalAm dzis w domu w łóżku ... Leje mi sie z nosa i mam dreszcze zmierzylam temp gorączki niemam pije litrami herbatę z miodem i mleko z czosnkiem mam nadzieje ze przejdzie ...
 
Początek wiosny, pierwsza piękna pogoda i łatwo o przeziębienie ;) ja na szczęście tylko gardło. Swoją porcje miodu zjadłam już chyba z ostatnich 10 lat :) a bardzo nie lubię. Mi akurat pomaga ale jak mocniejsze przeziębienie to moze warto odwiedzić rodzinnego :)
 
Współczuję chorusiom, ja właśnie cieszę sie pierwszym dniem od środy, kiedy czuje sie jak człowiek. Ale w weekend z łóżka nie wstalam. Pamiętajcie o imbirze i syropie z cebuli. Mi chyba też pomógł ten *spam*.
 
Mi *spam* też pomógł.. Czekam w kolejce juz godzinę rano zjadłam o 7 płatki z mlekiem a teraz jestem taka glodna ze zaraz zwroce same ciężarne przedemna i dlatego to tak dlugo schodzi eh
 
reklama
Do góry