reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej Laski :)

U nas weekend wiosenny, szczegolnie Niedziela, bylo okolo 17 stopni i cieple sloneczko. Caly dzien apedzilismy na zewnatrz, a Szymek zrobil tyle kilometrow ze zasna w 10 minut:-) Widze poruszany temat zodiakow, u nas jest kombinacja skorpion, lew i byk no a teraz dojdzie najprawdopodobniej waga;-) my z mezem nie powinnismy ze soba byc, bo lew i skorpion to ponoc masakra, a jestesmy ze soba prawie 13 lat wiec chyba nie ma sie co horoskopem sugerowac;-)

Gosiak a robili Ci juz risk assesment w pracy?

Pscolka gratki udanej wizyty :-) ja chyba dzisiaj zrobie placki ziemniaczane bo mi takiej ochoty narobilas, ze szok!! Tylko tarkowania nie znosze ;-)

gnagna wszystko bedzie ok!! &&&&& Kiedy teraz wizytujesz?

Martina ja sobie tez wagary zrobilam w ten weekend :) nie poszlam w Sobote :-D i wcale nie mam wyzutow sumienia, w sumie mamy tylko otwarte rano 4 godzinki ale raczej nikt na tym nie ucierpial :)

Domka obys szybko powrocila do zywych &&&

Lapie sie na tym, ze zastanawiam sie juz nad wyprawka i ciagnie mnie w sklpepach do dzialu dla niemowlakow:-D no i juz ciekawosc mnie zzera co tam mi w brzuszku siedzi:laugh2:

Milego dnia brzuszki
 
reklama
Dzień dobry:)

Ja na razie zerzeygnowalam z herbaty i kawy, staram sie ograniczyc cukry i fast foody, tak po za tym to jem wszystko;p

gnagna- jejku jak ja Cie rozumiem ja wizyte ma w srode o 22;22, do tego czasu chyba osiwieję:(

Boli Was brzuszek na tzw "rozciaganie". Mi te bóle ustały zupełnie pare dni temu (były takie jak na okres lub jak na owulacje) No i juz się oczywiscie martwie;(. Ten miesiac bedzie dla mnie baaaardzo trudny, bo nigdy nie bylo mi dane isc dalej...;( Nic trzeba myslec pozytywnie, ze tym razem sie uda;)
 
asiulka - w poprzedniejciąży też ze mnie leciało. Rano jak przychodziłam do pracy to wkładka ibielizna była mokra, musiałam wymieniać. Nawet się zastanawiałam czy to możenietrzymanie moczu, ale nie ten zapach. W okolicach usg połówkowego okazałosię, że Szymek ma mało wód płodowych, ale na USG wszystko sprawdzili i nieznaleźli przecieku, czyli te dwie sprawy nie były powiązane, a wód z czasemprzybywało.
gnagna - nie, jak przyjechałam do szpitala to nie miałam aniskurczów, ani rozwarcia, tylko wody mi odeszły. Mój poród to raczej z tych"na wesoło". Tylko takie czytałam przed porodem i może pozytywnemyślenie zadziałało;-).
Uff już po rozmowie z szefową. Generalnie powiedziała, żetego się spodziewała. No trudno, myślałam, że mnie lepiej zna:-(.
Emilia S- a kto by tarkował, wrzucam w mikser i heja:-D. Wsmaku naprawdę różnicy nie ma. Oj ja też koniecznie muszę znać płeć,niespodzianka nie przejdzie:-D.


 
Dzień dobry w ten słoneczny poniedziałek :) ja już po wizycie w laboratorium, dziś badania moczu, morfologii, glukozy i tsh. Wyniki już o 17, fajnie że tak szybko.
U mnie dziś rosół i duszony indyk z wczoraj.
Laski a jak tam Wasze piersi? bo tak sobie wczoraj pomyślałam, że moje to w sumie szału jak na razie nie robią :no: tzn w sensie takim że jakoś wcale bardzo nie urosły :) widzę tylko ża staniki są bardziej pełne, ale nie żebym musiała któryś wymienić na większy. Hmmm szkoda, generalnie mam małe piersi (jak większość kobiet w mojej rodzinie) i zawsze myślałam, że przynajmniej w ciąży pocieszę się większymi o jeden rozmiar ;-) ciekawa jestem jak tam u Was :-)

Miłego dnia ludziska!
 
gnagna - no właśnie szefowa zasugerowała, żebym nie wracała. Tak więc wykorzystam zaległy urlop i potem pewnie L4

czarna -
u mnie na razie tylko nieco mniejsze flaczki, ale rozmiar na szczęście nie rośnie, bo poprzednio podskoczył mi z F na H i ciężko było kupić pasujący biustonosz, a sportowy to już w ogóle - znalazłam jeden i to używany...
 
Ostatnia edycja:
pscółka sama myślałam o tym, że pracodawcom za bardzo się nie opłaca, żebyśmy wracały.Tylko mnie nie opłaca się też wykorzystać cały urlop, bo wtedy "wrócę" do pracy na te 3 miesiące i przeliczą mi podstawę wymiaru zasiłku.
 
reklama
Do góry