reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kobitki doradzcie mi.
Wczoraj wieczorem się trochę ,, poprzytulalismy"
Z partnerem a potem zobaczyłam że lekko krwawie.
Taka rozowa krew , nie czysta czerwona i bez skrzepow.
Później ani dziś już nic się nie dzieje ale martwi mnie to.
Jestem w 10 tyg i do tej pory żadnego plamienia nie miałam.

Następna wizyta dopiero 28go. Nie wiem czy to nic groźnego
I wystarczy się wstrzymać od stosunków czy lecieć do lekarza. ?
 
reklama
hej dziewczyny :) ja tez przepraszam ze dawno sie nie odzywalam ale wolałam sie nie nakrecac i tez jak to ktoras kobitka pisala ze zaczyna sie martwic i wkrecac sobie ...
ja również jutro ide do lekarza i mam nadzieję ze uslysze juz serduszko :)

a co do plamienia ... uwazam ze akurat tego nie należy ignorowac i lepiej wyjsc na panikare niz później cierpiec ... takze ja bym proponowala isc wczesniej na wizyte . mnie lekarz właśnie mowil ze jak tylko sie jakies plamienie pojawi to natychmiast do niego mam przyjść bo to nie musi być nic groznego ale lepiej sprawdzić niz sie do czasu nastepnej wizyty stresowac

aa i MariM mozemy sobie podac rece - mnie tez mecza zaparcia :(
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie brzuszki...
ja też wczoraj przeżyłam chwile grozy...
położyłam się już spać, mój J. wrócił z pracy koło 23.20, więc się przebudziłam i oczywiście siusiu, a tam czerwona plamka na bieliźnie. Oczywiście w domu zaraz panika i wycieczka do szpitala.
A tam jaki wstyd....okazało się że jak się myłam to tak drasnęłam się paznokciem że aż rozcięłam sobie skórę na ci...lce. Myślałam że pod ziemię się zapadnę ....
A tak poza tym u mnie wszystko ok, zero wymiotów i mdłości. Cycki mnie trochę bolą i senna jestem....
A co do zodiaków to ja jestem bliźniak, mój J. to panna, a córa byk. Maluszek będzie wagą więc mieszanka wybuchowa...
Pozdrawiam wszystkie panie i miłego popołudnia i wieczoru życzę...
 
martina - tak, w domu nikt nie pali i tego dnia nawet niktmnie z papierosem nie mijał. Spróbuj dać mniej buraka. Buraki usuwają w szybkimtempie toksyny z organizmu, u mnie zawsze skutkują biegunką, ale czytałam naforum jedzących na surowo, że właśnie po wypiciu świeżego soku można nawetwymiotować (i to nie jest związane z ciążą). Czyli po pierwsze zacznij odmniejszej ilości buraka w soku, a po drugie taki soczek musi tak z godzinkę odstać.
domka - trzymaj się tam:tak:. Z tego co zauważyłam to są dni lepsze i gorsze, tak więc każdego dniamam nadzieję, że będzie znośnie. Dzisiaj na szczęście jest ok i mamy bardzofajną niedzielę
kotulcia - oj ja też już od dawna nie kupuję gotowychjogurtów owocowych, generalnie jem mało produktów przetworzonych. Wszystkostaram się robić sama. Najbardziej przetworzona jest chyba kinder czekolada,którą mężowi podjadam:-D. No i lody latem:zawstydzona/y:
inataszkal - myślę, że na wizytę nie ma co jechać, no chyba,że masz za darmo. Możesz podjechać do szpitala na izbę przyjęć, tam na pewno sprawdzą:tak: Ja w pierwszej ciąży drętwiałam na hasło szpital, IP, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Nigdy nie odmówili mi sprawdzenia, nie bagatelizowali sprawy.
 
Marin też nie znoszę jogurtów raz na ruski rok zjem juz prędzej wypije aktivie i wbrew pozorom na mnie działa... Też cierpię na zaparcia ale raz dziennie jestem w ubikacji bo bardzo kłuje mnie brzuch jak czuje ze musze a nie mogę ;/ ostatnio robiłam surówkę z kapusty marchewki i pory dodałam oliwy z oliwek super podziałało ......


Zaczyna mnie brzuch swedziec po pierwszej ciąży mam caly brzuch w rozstepach i smarowalam się wszystkim od samego początku ale bardzo szybko skoczył mi brzuch i skora nie nadazyla. Teraz brzuch się wypełnił (miałam pozostałości po ciąży) i czuje ze równie bo swędzi jutro mam wizytę u lekarza będzie przedłużał mi l4.
Co do plamienia po stosunku też tak miałam wystraszylam się byłam na izbie zrobili usg wszystko ok bylo bo plamienia ustąpiły kazał się wstrzymać z seksem chociaż na troche
 
Kochane dzis czuje sie tragicznie ... Strasznie boli mnie brzuch dzis ból przypomina gdy macie zatrucie i szybko musicie do toalety lecieć i straszne mam wzdęcia czy tez macie takie bóle ????
 
Cyntia, a dlaczego takie badanie miałoby być niebezpieczne? Lekarz doskonale potrafi to robić tak, by dziecku nic nie zrobić ;-) Mój lekarz bada mnie tak za każdym razem, a że mam tyłozgięcie to naprawdę musi się tam nagrzebać, żeby sprawdzić to co chce ;-)

Też słyszałam, że buraki dobrze działają na zaparcia.

W poprzedniej ciąży też plamiłam po stosunku, czasem tak się zdarza. Ja wtedy nie poszłam do lekarza, bo to było jednorazowe plamienie, wszystko było ok.

Madziuella81, przepraszam, wiem, że ci nie do śmiechu, ale poprawiłaś mi humor - ubawiłam się :-D
 
Cyntia, mnie też bada za każdym razem i nie wieżę żeby narażał mnie na jakiekolwiek ryzyko. Walczył o te ciążę razem ze mna.
 
Mamusia29 - ja na początku ciąży często miałam uczucie jakbym miała dostać rozwolnienie, ale nie nazwałabym tego bólem. Bardzo Cię boli?

Sunovia - czyli się nie bać. A tak mi wyobraźnia podziałała ;-)
 
reklama
Mamusia29 i ja mam wrazenie, ze moje jelita i zoladek przezywaja rewolucje wiec chyba nie ma się czym przejmować :)

W ogole dziewczyny czy mi się wydaje czy jestem najmlodsza ze wszystkich przyszłych mam ? :)
 
Do góry