reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Martaha, Miętowa, Annam ... tak bardzo mi przykro :-(

ja również dzisiaj przeszłam swoje. Wybrałam się do lekarza, zestresowałam jak przed najgorszym egzaminem, poczekałam 1,5 h pod gabinetem.... a potem dowiedziałam się, że doktor nie przyjdzie. Coś im się w systemie pochrzaniło. Oznacza to, że niczego się nie dowiedziałam i teraz stres jest jeszcze większy.

Po powrocie do domu zadzwoniłam do przychodni, w której przyjmuje położnik, który prowadził moją poprzednią ciążę i jakimś cudem wciśnięto mnie na jutro. Mam już wszystkiego dosyć.
 
reklama
Martha, Annam, MIĘTOWA. Strasznie mi przykro [*] zapalam światełko dla Waszych Aniołków :-(


Jakie to niesprawiedliwe :-( dlaczego tak dużo kobiet traci swoje Aniołki ??


Trzymajcie się kobietki dzielnie i nie przestawajcię walczyć o Wasze pociechy :-)
 
Dziewczyny wszystko dobrze. Jest serduszko 130 uderzeń na minute. Nawet słyszałam. Powiedział ze mam się niczym nie przejmować, że będzie dobrze. Jestem juz spokojniejsza... Powiedział że najważniejsze nie występowały u mnie plamienia i że wg niego powinno się wszystko utrzymać bo wygląda pieknie. Wizyta za 2 tygodnie. Dziękuje, że tutaj jesteście.
 
ale jakie to jest niesprawiedliwe, że ktoś chciał dać dziecku cały swiat nagle wszystkie plany i marzenia sie walą... Kochane jestem z Wami myślami i Was mocno sciskam
 
reklama
A wiec jestem po spotkaniu gp... Pogratulowal a z racji tego ze miesiac temu robilysmy badania pod Katem przygotowania do in vitro a sie Okazalo ze jestem w ciazy lekarz mial juz podstawowe badania krwi .. Wszystko ok procz tsh mam lekko ponizej normy mam niedoczynnosc tarczycy troszeczke mnie to smart wilo za 3 tyg man powtorzyc badania I sie okaze .... Czekam na tel od midwife teraz jestem 9 tydzien pani w recepcji niepotrafila mi odpowiedziec kiedy moge sie spodziewac telefonu od niej ... A wy dziewcZyny kiedy mialyscie 1 spotkanie w ktorym tyg???
 
Do góry