reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Nianiusia, wrzucam obiecane zdjecie ;)
 

Załączniki

  • 1421784392446.jpg
    1421784392446.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 65
reklama
5 czerwca slub + chrzciny. Mielismy juz brac w tamtym roku w sierpniu. Nawet mielismy juz wsztstko dograne kosciole sale, grajka ale jak sie w lutym dowiedzielismy ze jestem w ciazy to stwierdzilismy ze przelozymy na przyszly rok i ze chrzcinami sie zrobi:)
 
Dzieku judy i wzajemnie;) a kiecke kupilam mega szybko. Pol godziny i bylo po zakupach. Jedyna jaka przymierxylsm a ze byla wyprzedaz to sie niezastsnawialam ;)

Ide spac. Dobranoc msmusie spokojnej nocy :)
 
Betti suknia przepiękna!! Taka trochę w stylu mojej :p a widziałaś , bo tych naszych mężczyzn to czasem trzeba do pionu postawić:)

Ja już leżę w łóżku i sie zastanawiam kiedy ostatnio tak wcześnie szlam spać. Chyba jeszcze w ciąży. No nic, dzieci śpią od 19.30 to i ja korzystam. Jutro na rano mam dentyste. Jak ja tego nie lubie:(


Dobrej nocy Mamki! ( jak to moja Hania powie)
 
No część. Ostatnio nie miałam czasu na forum. Może teraz będzie lepiej. U nas jesteśmy po szczepienia. Młoda trochę marudna była ale dostała 5 w 1 Plus pnemokoki więc może dlatego.
Może jutro coś popisze więcej.
 
Hej hej!

Witamy się i my środku tygodnia. :)

Widziałam piękną suknię ślubną...Zazdroszczę, że to wszystko jeszcze przed Wami...piękny czas mimo mnóstwa organizacyjnego stresu...

Spadł śnieg...bleah i znowu pełno piachu będzie w domu przez wózkowe kółka...a taki piękny, słoneczny weekend był...

Jeszcze tylko dwa dni i wizyta...już mnie boli żołądek z nerwów czy ta nasza dziecina przybiera...
 
reklama
Hej mamuśki :-)

Betti piękna suknia. Aż zazdroszczę ślubu, wesela i całej tej otoczki. Chciałabym przeżyć to jeszcze raz :tak:

Nina długo chodzisz już na zumbę? Ja przez ciążą chodziłam na aerobik. Teraz boję się iść. Jak sobie przypomnę jakie miałam zakwasy po pierwszych zajęciach to aż mnie wszystko boli. Byłam jak niepełnosprawna :-D Muszę chyba najpierw w domu Chodakowską poćwiczyć i dopiero wtedy pójdę. Tylko kiedy ja się zmobilizuję? ;-)

U nas wczoraj był gorszy dzień. Zośka jadła tylko na śpiocha. Nawet butli wieczorem nie chciała. Brała do buzi i płacz. Przy cycu to samo. Jakby ją coś bolało, czy co?:confused: Obejrzałam buźkę ale nic nie widzę. W nocy jadła i dzisiaj rano też. Mąż już mnie wysyła do lekarza ale jeszcze poobserwuje.

Co robicie na obiad?
 
Do góry