reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Asiulka nawet o 1mm niw urosl pcherzyk.mam za tydzien kolejne usg,zobaczymy moze urosnie bo na tym etapie juz powinno bylo cokolwiek widac,usg mialam dopochwowe i sie musial lekarz nagimnastykowac aby znalezc pecherzyk.nie byl optymista lekarz,albo urosnie i zacznie sie rozwijac albo czeka mnie zabieg.jest mi strasznie smutno bo tak dlugo czekalismy na dzidzie i teraz mam ja stracic................to nie sprawiedliwe............
 
reklama
agatka13 ja tez bylam w 6 tc na wizycie tyle ze to byla moja pierwsza wizyta i tez byl tylko pecherzyk ale lekarz powiedzial ze to jest wczesna ciaza i tak ma prawo byc jeszcze na tym etapie wiec glowa do gory, moze jeszcze wszystko bedzie dobrze.
 
Anecznik - to dobre wiesci, tylko jakie prenatalne badania chca Wam zrobic? Dlaczego nie chcesz ich miec?

Agatka - bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki :) wyobrazam sobie jaki to stres... Ja teraz jestem w 8 tyg i 4 dni ciazy a pierwsze usg bede miala 1 kwietnia... Sama strasznie sie boje czy wszystko ok. Na prywatne badanie nie pojde bo na chwile obecna nie stac mnie zeby wydac ponad 100 funtow za wizyte i usg, wiec wszystko w rekach Boga. Musi byc dobrze :)
 
Olenka- mieszkam w okolicach Newcastle , wiec to juz niedaleko Szkockiej granicy ;-) niestety jak widze kawal drogi od Ciebie i innych dziewczyn. Tez nie masz za ciekawej pracy widze, szkoda, ze to zwolnieni tu bezplatne jest. No przynjamniej u mnie tak to wyglada, wiec zamierzam popracowac tylko do czasu kiedy musze ;-) urlop mam do wykorzystanie plus wezme moze ze 2 tygodnie parental leave :tak:

anecznik - -skoro nie dostalas nic to tylko sie cieszyc , ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku

agatka -trzymam kciuki aby bylo dobrze



Ja wlasnie dostalm list z terminem pierwszego usg...7 kwietnia wiec jeszcze troche czekania...
 
Agatka - bardzo mocno trzymam kciuki! Mogłabyś zrobić badanie poziomu beta HCG w krwi i powtórzyć, by zobaczyć czy rośnie. Jak tylko będziesz potrzebowała, to pisz do nas. Jesteśmy z Tobą i wierzymy w dobre wieści.

Anecznik - ja mam badania prenatalne 24 marca. To jest USG bardziej szczegółowe. Ma na celu dokładne wymierzenie maluszka. To rutynowe badanie. Są jeszcze badania dodatkowe z krwi. Które Tobie lekarz zlecił?

Annam - co tam u Ciebie?

Mam już wyniki. Nie mam kiły, HIV, żółtaczki typu C, ani typu B. Troszkę się nastresowałam ;-) Robiła już któraś z Was te badania? Morfologia taka nie do końca dobra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cyntia ja ostatnio robiłam te badania w dniu porodu, bo w szpitalu pobierają je przy przyjęciu. Na początku poprzedniej ciąży oczywiście też robiłam. Nic miłego :baffled:

Zapisałam się na jutro do lekarza. Chcę tylko ustalić, gdzie jest pęcherzyk, żeby nie stresować się cp. Szczerze powiedziawszy, ponieważ pierwszą ciążę poroniłam, w drugiej do jakiegoś 7 miesiąca za każdym razem sprawdzałam, czy nie ma krwi na papierze toaletowym.
 
Do góry