reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Nacik przykro mi ... :( wiem jak sie czujesz :( ale pamietaj mysl pozytywnie ze nastepnym razem sie uda.. 3mam kciuki za nastepny raz.
Mamusia lozeczko super ja mialam podobne lozeczko i jak znajde gore to napewno bede miala dla drugiego dzidziusia
 
Witam poniedzialkowo :)

Ja dzisiaj niewyspana, chyba za duzo rozmyslalam o tym bijacym serduchu :happy2: Synek moj sie w koncu lepiej czuje, i apetyt wrocil ale za to wstal o 5.30:szok: polezal troche z nami i kazalam eMkowi wstawac, a co :)

Dziewczyny powiedzcie mi, jak liczycie tygodnie ciazy? Ja np teraz jestem w 7 tyg drugim dniu, czy to juz 8 tydzien czy liczy sie dopiero skonczone wiec nadal 7? Ja juz zapomnialam z pierwszej ciazy i nie wiem jak mowic. Wczoraj powiedzielismy tesciom, mamie nie moglam bo komputer ma zepsuty, a wole przez skypa niz telefon, zawsze wtedy zobacze reakcje :-D

Nacik
[*] przykro mi bardzo, trzymaj sie dzielnie &&

pscolka a kiedy planujesz pierwsze usg? My u Szymka naszego tez dwa roczki mielismy, jeden rodzinny, a drugi z dzieciaczkami. Mlosy bardzo byl zadowolony z takigo obrotu spraw :tak:

olenkag84 witaj!! Duzo nas tutaj wyspowiczek wiec nie bedziesz osamotniona z dwoma scanami na ciaze ;-)

anecznik powodzenia na wizycie, pisz jak poszlo!!
 
Witam po weekendzie, ktory minal stanowczo za szybko

Lisica - -sciskam Cie mocno i trzymam za Was kciuki

MariM - u nas na chrzest maly dostal lancuzek z krzyzykiem od Chestnych (taki ni to srebrny ini to zloty bo sie mieni- choc ja za srebrem jestm) oraz piekne wydanie basni Brzechwy na moja prosbe ;-) . Oczywiscie szatka (z haftem z imieniem i data). Reszte potrzebnych rzeczy mielismy, wiec pozostalismy przy takich pamiatkowych

Olenka -
-a moze poprsotu wech sie wyczulil ??? ;-) ale dla spokoju zrob badanie

nacik - -Ciebie rowniez tule z calych sil !

EMilia - moj urzadzil pobiudke o 5:50 - -nieludzka godzina jak dla mnie :-pliczy sie skonczone tygodnie ;-)


Przperaszam nadrobilam tylko wczorajszy dzien. Dzi wracam do pracy takze popoludnia poza domem...mam nadzieje, ze dam rade jakos fizycznie wszystkiemu podolac. Bede sie starala, codziennie rano zagladac

Ps ktoras pytala o lozeczko(przepraszam nie pamietam nicku :sorry2:) - -osobiscie nie jestem zbyt wielka fanka turytycznych lozeczek na dluzsza mete, lecz wiem, ze sa mniejsze i czasem praktyczniejsze . Jednak ktoras z moich kolezanek miala to i jest zadowolona. Tylko pamietaj koniecznie o dobrym materacyku do niejgo !
 
Jak dla mnie lozeczko turystyczne sprawdzilo sie mala jak zaczela wstawac toszogun nie miala siniakow na czole. Materac kupilam dodatkowo do tego lozeczka piankowo kokosowy mam go do teraz schowany wersalce (czeka)niby powinienen byc nowy dla nowego dziecka ale moj materac jest w stanie idealnym.
Emila pytalas o tygodnie ja jestem w skonczonym 8 tygodniu i jak pytaja mnie to mowie 9 tydzien bo niektorym nie bede tlumaczyla czemu 8 tydzien i 2 dni ;/ ale lekarzowi mowie tak jak jest np 8 tydz i 3 dzien
 
Nacik tak mi przykro[*]

Ja jestem za drewnianymi łóżeczkami,a materac mam zwykły piankowy.
Moja mała nie chciała w turystycznym spac,i jk miała 1,5roku to juz jej zwykłe łóżko kupilismy bo wolała spac na podłodze niz w turystycznym.
 
reklama
Ja bylam dzisiaj na wizycie wszystko jest w porzadku,serduszko bije ,nie ma plamien.USG zrobione;-)
 
Do góry