reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ps ja myślałam w pierwszej chwili ze to tata dziewczynek a nie dziadek ;)

A dziadek faktycznie nieźle się trzyma:-)

ha ha ha jak któraś chętna to tata do wzięcia a jest naprawdę spoko, troskliwy, złote serce, modnie ubrany i zadbany!!!
Ar12823.jpg to ja i mój tatko

Pijecie cos dzisiaj? Ja lykne szampana, w nocy juz nie karmie wiec malej nic nie bedzie. A poza tym, to naleje sobie sok marchwiowy w lampke od wina i bede sie delektowac :)

Ja mam zapas soku z malin i czarnej porzeczki w kieliszku wygląda jak dobre wino :) a tak poza tym to dla mnie dzień jak co dzień, tym bardziej że sama będę z Krystiankiem :(

Eejjj dziewczynyyyy a Wy macie się na facebooku? ? :what::D
confused.gif

Ja mam 3 albo 4 dziewczyny z naszego forum w znajomych. Więc jak któraś chętna to proszę:

https://www.facebook.com/kasia.rzepecka.140

GARMELKA ja też czekam jak rodzina będzie w komplecie, tzn. mój i teściowa i szfagier bo są za granica w pracy i tak wypada że to będzie w maju. Z drugiej strony to fajnie bo będzie ciepło :) a zrobimy u taty na chacie bo ma wielki dom z ogrodem i olbrzymi taras z grilem i miejsce na ognisko więc nikomu nie bedzie się nudzić :)

Dziś miałam niespodziankę dostaliśmy meble do sypialni od teściowej :)
 

Załączniki

  • Ar12823.jpg
    Ar12823.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
A czy ksiądz który ma dzieci a drogi kochankę stosuje się do prawa katolickiego? Wierze w boga wiec dlaczego mam nie ochrzcic dzieci?nie jestem ateistka
 
No widzisz a co zrobic jak jest tak jak u mnie jedno kościelne a drugie nie... To ze czasem człowiek nagina zasady dotyczy wszystkiego nie tylko religii. Ściąganie na lekcjach, naginanie przepisów podatkowych itp. Moj P jedynie zgodził sie na dziecko bez ślubu bo ja tego chciałam a teraz ja ochrzczę dziecko bo on tego chce :) czasem w życiu sie tak układa ze człowiek łamie własne zasady. A ja mam i komunie i bierzmowanie mimo ze ojciec nie chciał ale wtedy jeszcze ja chciałam. Z czasem jakoś jednak wszystko rozeszło sie po kościach.

Katinka ja juz zaręczona :) ale tatko jest tak dobrze reklamowany przez córkę ze na bank sobie poradzi :)
 
Ostatnia edycja:
Ja tam szczególni religijna nie jestem do kościoła od świata chadzam, dzieci chrzczę ale samych chrzestnych wybieram takich prawdziwych wierzących i praktykujących bo to właśnie o to chodzi żeby byli dla dziecka przykładem nawet jak rodzice zbłądzili to właśnie chrzestni maja "dopomóc" rodzica. a załatwianie lewych zaświadczeń żeby na siłę brat czy kuzynka mogli małe nieść do ołtarza to już dla mnie robienie szopki tylko właśnie nie wiadomo po co
 
Domka to ja cię wspomogę i siostrę podeślę, dziecku się nie odmawia więc skoro mi się zgodziła to jak poprosisz ją to się zgodzi;-)
 
Dziewczyny odczytuję Was co jakiś czas ale przez święta nie miałam kiedy napisać bo w sumie w domu mało co byliśmy a przy ludziach nie będę siedzieć na tel i pisać:-) teraz wzięłam sie za edytowanie i wrzucanie książek w neta i w dodatku dzisiaj przychodzą znajomi na sylwestra to musiałam co nieco przygotować:-) Po nowym roku postaram się wczuć w dyskusje i pisać na bieżąco:-) Mam juz zakupioną litrowa butle cydru aż 4,5% ale to chyba na całą objetosc tego litra więc poszaleje:-) musze czuwac bo moj genialny maz wpadl na pomysl petardy takie duze puszczac z balkonu i muszę go o polnocy ogarnąć że raz to niebezpieczne a dwa że ten huk obudzi młodą...
 
reklama
W życiu są przeróżne sytuacje i uważam, że nie ma co oceniać z góry, tak jak nie można oceniać całego kleru, bo zna się jednego księdza spośród 100, co ma dziecko. Ja nie znam żadnego. Uogólnianie zawsze jest krzywdzące i błędne.
Sam chrzest należy do naszej religii i kiedyś był wyznaniem wiary przez dorosłe osoby, teraz to my podejmujemy decyzję za dziecko i symbolicznie nadajemy mu status Katolika podczas tego sakramentu i obiecujemy w trakcie, że wychowamy je w zasadach swojego Kościoła. Tylko po co to obiecywać skoro pała się nienawiścią do Kościoła i jego zasad? No po co? Jeśli dla tradycji, to powiedzmy, to szczerze i tyle.

Domka - siostra może być tzw. "świadkiem chrztu" w tej sytuacji.

Jak komuś nie odpowiadają księża, to może nawiązać kontakt z zakonnikami - wśród nich nie ma mowy o seksie, bo po złamaniu celibatu traci się status.
 
Do góry