reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Judy to załóz.
Ja na poczatku jak spała w spiworku tez myslałam ze jej zimno bo raczki lody prawie sine ale w spiworku sponona była.To zaczełam jej zakładac body z za długim rekawem zeby zakryło troszke raczki.Teraz spi w body z krótkim i spiochach i pod kołdra i jest ok.Aaa i na noc nie zakładam skarpetek.
 
U nas też wczoraj troszkę gorszy dzień. Za to super nocka. Tylko jakiś sąsiad od 7:20 boruje chyba jakieś wzory w podłodze tuż nad nami. Własnych myśli nie słyszę. Mógł do 8 rano chociaż poczekać. I końca nie słychać. Dobrze, że młodej nie wybudził.

Mizzah, chyba mi mrozy zapowiedziałaś! :-D Wstaję i patrzę, a tu minus osiem! Ale poczekam do południa, będzie cieplej i chociaż na godzinkę skoczymy. Śnieg mógły spaść, jak tak zimno jest.
 
U nas też nocka słaba. Zasnela dopiero o 3 rano i teraz śpi. Padam na twarz. U nas łapki też zimne były to zakładam body z dłuższym rękawami i jest ok.
 
Jak nakarmie mała to wyślę tego sniegu;-)

IMG_1715.jpgwystarczy??
 

Załączniki

  • IMG_1715.jpg
    IMG_1715.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Hej ja tylko na chwilkę. U nas śniegu jest od groma mogę podesłać albo zapraszam :-) a dzisiaj rano jak mąż jechał do pracy w sensie ok 8 było -16st, a mieszkam bardziej nad morzem niż w górach; słyszałam, że otworzyli już część wyciągów na Kaszubach, ale chyba w tym roku to się nie uda :( jeździ któraś na nartach?

Byłam wczoraj w Lidlu i gdyby któraś była zainteresowana to są pampersy trójki po 35zł, wychodzi jakieś 56gr za sztukę.

Mam też pytanko do mam karmiących mm na ile mniej więcej starcza Wam opakowanie mleka, rozważam zakończenie kp i tak zastanawiam się ile będzie mnie to kosztowało
 
reklama
Madziula juz kupiłam pampki,Mezowi kolega powiedział ze z ostatniej promocji im nie poszło i sprzedaja po 35zł wiec pojechał i kupił.Chwilowo mam taki zapas ze nie mam gdzie tego trzymac.

Paczka mm gdzies chyba na tydzien mi straczała ta 300g
 
Do góry