reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A mój wrócił taki chory ze az sie dusi od kaszlu... No ja ciesz pierdziele mowilam żeby nie szedł dzis do pracy (ma jeszcze niewykorzystany urlop z zeszłego roku ) !!! Kolejna noc osobno, mała sie nie zajmie tylko stres żeby nas nie zaraził!!! Do dupy z tym wszystkim
Ide spac. Spokojnej nocy wszystkim i niech nasze dzieci śpią jak susły do samego rana! Amen
 
reklama
Garmelka moja siostra miała 4m-ce jak wyszedł jej pierwszy ząb. A chodzić zaczęła jak miała 9m-cy. Ja byłam sporo opóźniona od niej. Chodzić zaczęłam jak miałam 14m-cy i w tym czasie też pierwsze zęby dopiero. Także widać że każde dziecko rozwija się indywidualnie.
Moja Laura jak była malutka przestraszyła się mnie jak włosy rozpuściłam i pochyliłam się nad nią, nie poznała mnie bo zawsze miałam spięte :-)
Ja baluje u znajomych na domowce :-) z dziećmi oczywiście :-D

Domka Aurelka to aż się telepie z radości jak Laura się dla niej wydurnia :-)


U nas poprzednia noc też nieciekawa, ale to chyba przez katar. Ciekawe jak dzisiaj będzie. W dzień nie najgorzej.
 
Inga też się wykręca na wszystkie strony, kiedy usłyszy Marceline, żeby tylko ja zobaczyć.

Mój mąż na siłowni, a ja chyba idę spać. Miałam jeszcze zakupy zrobić na allegro i tak mi się nie chce...
 
Hej zyje zyje tylko jakas zalatana jestem :) przeziebienie powoli przechodzi, od wczoraj jest lepiej tylko kaszel zostal. Zawsze mam problem zeby sobie z nim poradzic.

Jutro idziemy na kolejne szczepienie z malym a dzis jeszcze bylam u ksiedza. 10 stycznia mamy chrzest.

Babina mojemu tez czasem wychodza smieszne "slowa" ;) nawet stworzylismy sobie taki wlasny jezyk w ktorym ja jestem Me, tatus Be a jedzenie to "mym" :D I moj tez duzo nawija :) a co bedzie za jakis czas :)

Laski zmykam spac. Mam nadzieje ze moj maluszek pospi dzis znow do 6 bo ostatnio tak mu sie udaje.
 
Moj strasznie duzo pracuje i to 7 dni w tygodniu. Nie wymagam od niego zeby mi pomagał za duzo bo widze ze jest padnięty ale na serio wolała bym go miec cześciej w domu. Mała mi usnęła przed 1 i pospala do 6. Dobrze ze dała mi pospać.
Ubieram małą w body z długim rękawem, polspiochy i do spiworka. Niby karczek ciepły ale dłonie ma jak dwa sopelki. Nie wiem czy nie ubieram jej za cienko. Niby jak by było jej zimno to by płakała lub jakoś dała znac ale juz sama nie wiem. Wasze maluszki tez mają tak zimne rączki?
 
Moja zrobila mi prezent woczoraj i jak zasnela przed 20 to tak juz spala. A rano zrobila mi niespodzianke i o 4 byla juz wyspana. Wole wiec aby chodzila spac o 22
 
reklama
Do góry