reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

I po kąpieli ... Mała pospala 15 minut i znowu ryk. Wykąpałam ją skoro i tak nadeszła jej pora a drzemki nie bedzie tylko zaczynam juz usypiać na noc moze sie uda.
Zastanawiam sie czy to skok bo to juz 7 tydzien czyli mozliwe. Zazwyczaj moje dziecko jest bardzo grzeczne i przewidywalne ale jak nadchodzi taki dzien jak dzis to padam.
Mizzah łącze się w bólu. Tez mam dzien na rączkach. Plecy odmawiają posłuszeństwa .
 
reklama
Moja się drze. Nie wiem czy w ogóle mleko wypiła czy cały czas płacze od kąpieli, bo ja ze starszą w łazience. W ogóle dziś się dziwnie zachowuje. Leży sobie spokojnie, zapatrzona w jeden punkt i nagle wrzask, jakby ja ze skóry obdzierali. I tak kilka razy.
 
Moja o 19 wykąpana ale coś marudzi i dop teraz usypia.starsza jeszcze się bawi a ja oglądam film.
Czyli puki co ten rosmax ha 100 może być ok.
A Karola z dnia na dzień tak ładnie trzyma.dziś łapała zabawkę na macie a potem złapała szczebel w łóżeczku i nie mogłam jej oderwac
 
Sunovia- cos musi być na rzeczy ze takie cyrki z zasypianiem... A kąpiecie ja w pokoju w ktorym spi? Moze ma za ciepło ? A moze jakieś skrety jelit ma jak tak nagle krzyczy? No chyba ze ma taki charakter:)
Domka- najlepsze to rtęciowe no ale wiadomo ze takiemu bobasowi ni da rydy.
Czarna- żyjesz jeszcze?
Martwie sie o Katinke jak spędziła święta... Czy tylko z małym i tatą czy jednak sie ułożyło miedzy nimi...?
Cyntia- pisałaś do Justine?
 
garmelka, te nagle krzyki były tylko dziś w ciągu dnia. Też się zastanawiam czy jej brzuszek nie bolał, bo kupki dziś nie było, ale żadnych innych objawów brak.
Natomiast jeśli chodzi o to wieczorne zasypianie, to już sama nie wiem. Kapiemy ja w innym pokoju, w sypialni jest zdecydowanie chłodniej. Próbowaliśmy o różnych porach, ale zawsze jej to zajmuje ok godziny. Przetrzymywanie przed kąpielą, żeby była bez tej ostatniej drzemki przynosi jeszcze gorszy efekt (dziś jej właśnie nie było, bo też nie mogła zasnąć, więc pewnie po kąpieli była już mocno zmęczona). Mąż twierdzi, że ona może i by zasypiala bez problemu, ale gdyby było cicho. A tak jej się zaczynają oczy zamykać, a wtedy ja wychodzę z łazienki ze starszą, której się buzia nie zamyka (aktualnie śpiewa w łóżku!), Inga się rozbudza i jest placz.
 
Moja tez nie spi. Od 14 miała 2 drzemki po 15 minut w tym jedną przy cycu. Niby usypia jak ją bujam ale co chwila otwiera gwałtownie oczy i sie rozgląda jak by sie bała. Odpadam. P wrócił z pracy i teraz ją nosi i śpiewa lulaj ze jezuniu... Ważne ze ja chwile odpoczne.
Tez jestem ciekawa co z katinką. Mam nadzieje ze ten jej małżonek jednak zmądrzał i się dogadali.
 
reklama
Garmelka ale sie usmialam z tego pampersa i skarpetek.
Sunovia moja ma zawsze 5 minutowa drzemke przed samiutka kapiela, inaczej drze sie ze slychac ja pod domem.
 
Do góry