reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Renisus -tak to opisujesz, że żałuję, że mam tylko prysznic;-)

Martyna, moja jest jeszcze cała różowa, ale plastry noszę od 9 tygodni, więc chyba krócej niż Ty?

To jak wszystkie wyzdrowieją, proponuję otworzyć grupę wsparcia w zrzucaniu kg. Babina, ćwiczyłaś dziś też?

Co ile trzeba zmieniać smoczki uspokajacze? Chociaż moja ostatnio preferuje kciuk..
 
reklama
Domka ja mam termometr rossmax ha 500, kosztuje niecale 100 zl i jest ok, polecam.
Chrzcilismy dzis Olka. Moj A tak sie nawalil, ze myslalam, ze go zabije jak wrocilismy do domu z restauracji.
Mowie do niego idz do samochodu po Olka torby. Poszedl do garazu i przyszedl z winem.Spojrzalam na niego, wystraszyl sie i poszedl spowrotem do garazu, stlukl to wino...Przychodz i mowi "kurcze no"...Ja sie na niego patrze i mowie " o co ci chodzi?"Poszedl znow do garazu, przyszedl jeszcze raz do kuchni i szuka czegos w szufladzie, ja sie pytam "czego szukasz" a on "butelek po wodce" a ja "po co?" a on "no dla Olka!"z wielka pretensja w glosie....
 
Marcela śpi, Inga płacze w nieboglosy. Ech... Nie wiem jak sobie poradzić z tymi awanturami przed zaśnięciem na noc... W dzień zasypia ba rękach, ale bez problemu. W nocy jak się obudzi, to zasypia sama. A te wieczory ciągle z płaczem.
 
Tak czytam że wasze tak biorą ręce do buzi i zabawki. I zaczynam się martwić. Moja rak sama nie bierze, zabawek nie łapie tylko uderza.
 
Inga czasem złapie jakąś zabawke na macie i trzyma. Ale grzechotki nie trzyma, jak jej się da do ręki. Marcela na tym etapie już trzymała.
 
No ja wiem że każde się w swoim tempie rozwija, ale przy niej każda pierdółka mnie schizuje :-/
niunia jest przesłodka!! Śmieje się słodko. Od wczoraj cały czas gada, a już wogole jak widzi choinkę włączoną to jej się buzia nie zamyka. I też obserwuje swoje dłonie i stopy jak jej do góry podniose :-)


Ja dzisiaj na chrzcinach byłam. Kolejna chrzesnica mi przybyła :-)

Garmelka, Mizzah jak zdrówko?


Cyntia jak tam Adi się czuje na wyjeździe?


Dopiero mam chwilę wytchnienia i spróbuje was nadrobić.
 
reklama
Marika- dziekuje, ja dużo lepiej ale mój mąż chory - no taki cienias - on rzadko choruje ale jak juz to porządnie. Śpimy osobno żeby małej nie zaraził. A co do Aurelki to sie nie martw, moze w czymś innym jest do przodu:) moja dopiero dzisiaj zakumala to chwytanie:)
Pscółka/- byłaś wkoncu na kontroli u gina? Ja durna dalej sie nie umówiłam:/
Rjoanka- mój tez od środy w domu wiec fajnie sobie obowiązki podzieliliśmy ale święta udane raczej nie były bo obydwoje przeziębieni...
Cyntia- mezus chyba laptopa nie pożycza co?:)
Magda- mój jak pije ze mna w towarzystwie to jest ok- ale szlag mnie trafia jak ma jakieś spotkanie z chłopakami czy z pracy o przychodzi wciety... Wrrr
Renisus-relaks zaliczony? Ja wlasnie korzystam :)

Katinka!!! Odezwij sie do nas...
 
Do góry