reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia Rjoanka- u mnie z odrastaniem po staremu za to włosy na głowie mi sie bardzo poprawiły:) w ciazy miałam matowe siano a teraz zaczynaja sie ładnie układać i sa bardziej lśniące- jupi :)

Słuchajcie moja gwiazda spała od 21 do 7.... Wlasnie skończyłam ja karmić i czekam , moze jeszcze zaśnie ale ma czkawkę i mega pierdki...
Bidulkę musiałam jeszcze rano katarkiem potraktować bo ma przytkany nosek i kicha :(
 
reklama
Girls Doczytam Was tymczasem mierze temperature i postanowilam napisać bo potem chce jeszcze pojsc spać . Czuje sie hmmm srednio ( a mialam juz byc zdrowa wrrrrrrrr). Gardło mnie potwornie boli i mam zatkane zatoki. Plucze, ssie - pewnie jest jakis efekt, ale nie tak spektakularny jakbym tego oczekiwała. Mąż wczoraj robił inhalacje małej
Dzis tez będzie robić. Strasznie marudna jest :( nie wiem czy to skok ( bo jej wpada ) czy jest podziebiona. Nie wzięłam tego antybiotyku. Skoro mam wirusowke to antybiotyk mi nie pomoże, niestety :(

Garmelka, Czarna jak u Was zdrówko? ?
 
Ostatnia edycja:
babina a ktory robilas? ten zwykly pierwszy czy ten z krzeslem?
Mizzah ja jeszcze w lozku. W nocy troche grzalam sie termoforem, zobaczymy jak dzis sie bede czula :/

Maly dzis spal do 5:30 :) naprawde jest coraz lepiej :)
 
Czarna robiłam ten zwykly,bez krzesła. Taki mam zgrany na pendrivie.
Oby mi tylko chęci na ćwiczenia za szybko nie przeszły

Mikolajek też coraz lepiej śpi i w dzień i w nocy. Dzisiaj bo go kupka męczyła i był niespokojny, ale tak to ładnie przesypia....nie zapeszajac oczywiście
 
U nas jak usnie o 19 to pierwsza pobudka ok 21 druga 2-3 a trzecia 5-6.
Apropo kup własnie nawaliła tak ze wyszło bokami.Jak radzicie sobie z plamami z kupy?
Ja to gotuje w garnku jak babcia;-)

Mi sie laktacja unormowała juz,wkladek nie nosze.Nieraz w nocy mały nawalik sie robi

Chodakowska hmmm zrobiłam raz przez 10 mmin i padłam...
 
Domka ja zapieram od razu mydelkiem odpamiajacym. Zazwyczaj puszcza, no a jak zrobie to nie dokladnie to pryskam vanishem ale wtedy dwa razy plucze pranie.
 
reklama
A ja mam pytanko na mojej pogodowej app w telefonie pokazywana jest temp oraz temp odczuwalna. No i skoro dziś temp jest -7 a odczuwalna -12 to chyba nie powinno się wychodzić z małą? ?? Ł. się mnie pytał a ja w sumie nie wiem co odpowiedzieć
 
Do góry