reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Nokie Lumie, ja niby nie mam problemu z nowościami ale tu jest windows a nie android i trzeba się przyzwyczaić:)

Kobitki zdrówka życzę, Wam i Waszym maleństwom
Gdzie idziecie na sylwestra do polsatu czy do TVN-u:)
Judy gratuluje:)
 
reklama
Domka - przez chwilę tak się patrzyłam na tego posta z cytatem i drapalam po głowie ;)

Jesteśmy w drodze. Młody już długo śpi. Chyba mu podam sztuczne mleko. Kupiłam takie w płynie, w małej buteleczce Bebilon Pepti.

Ostatnie 3 noce już normalniejsze, no ale mamy problem z pobudka ok. północy. Adi budzi się na ok. 2 godziny. I przespal 5 godzin którejś nocy. To było cudowne :D

Renisus - no wiem, że powinnam spacerować z młodym, wiem.... Ale bałam się, że znowu rozłoży i tak mijał dzień za dniem :/
 
Ostatnia edycja:
Cyntia, no to super ze Adik spi coraz lepiej:)

Moja wyczula jednak kofeine mimo ze bylo to tylko lyzeczka. Ani mysli o drzemce.
Dzisiaj bede kapac Kulka po raz pierwszy i to w dodatku sama bo moj L zabral mojego chrzestniaka do kina na hobita. Wiec mamy babski wieczor:)
 
Mizah- i jak tam zdrowie?
Czarna- trzymasz sie czy Cie powaliło?
Ruda- czyli tak jak myślałam, bez zmian...
Domka- mówisz o syropie na ulewanie? Jego sie podaje po karmieniu??? I to 5 minut? Moja zdąży do tego czasu ubrudzić pieluszke, śliniaczek i ubranko...
Sunovia- jak tam samopoczucie? Z tego co pamietam to poprztykalas sie Że swoim? Ja tez... Nawet mi sie pisać nie chce, dobrze ze mamy spore mieszkanie i możemy sie mijać...
Renisus- Kulka umyta?;) ja praktycznie zawsze sama kapie, bo mój w pracy do pozna, a nawet jak jest to on sie niepewnie w tym czuje;/
 
Ja tez sama kapie.
Garmelka tak jego się podaje 5-10 min po.ale ja daje wcześniej.moja potrafi Ulac nawet w trakcie karmienia.po tym syropie jest lepiej ulewa ciutkę aby.
Garmelka a ty kp?
 
Garmelka tak, umylam ja:) Na poczatku byla w szoku widzac ze to ja bede ja myc, a pozniej to juz machala nogami, rekami i sie smiala. U nas L zawsze myje, od poczatku mowilam ze bedzie on mial takie zadanie. W przeciwnym razie niewiem czy potrzymalby ja na rekach 10 min. Czasami mam wrazenie, ze wystarczy mu minuta i juz zadowolony. Najbardziej mnie zlosci jak mala zasnie wieczorem i chce sie is umyc, to on zanim mala odloze do lozka wymyka sie i zajmuje lazienke. Grhrrrrryyyy..... A to ze ciagle jest glodna to wiekszosc tak ma;) Wczoraj pukal do lazienki bo zaczynal sie o mnie martwic. Hehe. On mnie jak o mnie, 20 min z dzieckiem to za duzo. No ale juz nie bede kometowac. Musze gdzies pojechac, zmienic otoczenie chociaz na weekend bo waruje.
 
reklama
Domka- nie, ja karmie mm. Moja tez potrafi, nawet 2h po jedzeniu... A najbardziej ulewa jak sie ma jej odbić i jak sie ekscytuje i za bardzo cieszy;/ jak ja kładę na matę to pod głowę dwie pieluchy bo juz 3 razy ja pralam:/
Renisus- no to super Ci poszło:)
Kulka zadowolona :) oj ja tez bym gdzies wyszła... Zaszalała z koleżankami ale Te z którymi moge tez maja małe dzieci wiec cieżko bedzie sie zgrać a z tymi bezdzietnymi cos mi sie kontakt osłabił:/ w każdym razie mój mi dzisiaj powiedział ze w styczniu idzie "zalać pale" za zdrowie Izuni i wróci o 5 rano! I żebym nawet sie nie odzywała bo musi opić wkoncu jej narodziny... (To w związku z tym ze my przeziębieni...) :/ no comments...
Aktualnie i tak jestemy na wojennej scieżce... Dziewczyny... Ja wiem ze nam jeszcze buzują hormony, organizm wariuje i stara sie wracać do stanu sprzed ciazy wiec możemy być troche ciężkie- a z drugiej strony faceci tez musza odnaleźć sie w nowej roli... Ale jak to do cholery pogodzić??? No my sie kłócimy non-stop! Juz mam go ochotę naprawdę wywalić z domu jak Mizah... Dzis ugryzłam sie w język żeby tego nie palnąć bo z jednej strony go kocham a z drugiej mam serdecznie dosyc i patrzeć na niego nieraz nie moge:( ja pitole... :(
 
Do góry