reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Po tych świętach to chyba będzie nie 10 a 15kg do zrzucenia :O

Byłam w Tesco i już się wyprzedaże zaczynają. Kupiłam kilka ciuchów Aurelce. Mam masę ciuchów po Laurze ale niestety nie wszystko modne. Po tych prawie 7 latach moda się jednak zmieniła :-)
 
reklama
To może spróbuje bez antybiotyku. W sumie w domu: gripex (resztki), tabcin, witamine c, tran, na gardło mucoangin. Poproszę żeby kupił mi ten cirrus i rutinoscorbin...

Pola zaczela troszkę kaszlec i teraz nie wiem czy to jest ot tak czy zarazilam ja ; (
 
Mizzah takie strzykawki powinny byc przy syropkach dla maluchow. Ja mialam w paracetamolu i w nurofenie.

Babina, ja tak kiedys mala zostawilam na naszym lozku, przychodze i slysze jej gadanie ale jakies dziwne. Patrze a ta przykryla sie po czubek glowy. Jula spi w spiworku i zakladam jej rekawiczki bo ma lapki zimne i drapie sie w nocy. Spiworku nie zapinam do konca bo jest jej za goraco i sie wybudza.

Alez spiaca jestem dzisiaj, masakra jakas. Wczoraj i u nas spadl snieg, yuppuiiii.
 
Moja śpi pod kołdra ale ona przez te orto gatki jest unieruchomienie i się nie okryje.
U nas jest tyle śniegu ze starsza na sankach dziś jeździła
 
Mizzah, tak jak dziewczyny piszą antybiotyk i tak na wirusa nie pomoże. Na mojego męża zawsze działa płukanie woda z sola. Ja nie próbowałam.

Ja dzis mam gości, więc od nowa siedzę w kuchni. Pięknie biało za oknem.
 
Hej. U mnie goście wiec cieżko znalesc chwilkę. Dziekuje za pamięć i zyczenia :) i tak, zaręczynami się :) niby byłam przygotowana na to ale jak klęczał przed moją rodzinką i pytał czy zechce byc jego żoną to się poryczalam i zaniemówiłam :)

Cała rodzinka chce małą nosić, głaskać itp i małej to nie przeszkadza ale wieczorem jak próbuje zasnąć to jednak wiszące nad nią głowy i gadające jej przeszkadzają. Udało sie ją uśpić jak wszyscy poszli spac. Szkoda mi jej. Jeszcze tylko dzis bo jutro jadą .

Wszystkim chorym duzo zdrowia :)
 
Mizzah - jeśli miałaś ją zarazić, to już to zrobiłaś, bo zaraża się na początku choroby :/ Ja zaraziłam Adusia mimo kp. Już to mamy za sobą. Stres jest, wiadomo. I troszkę przesadziłam, bo tak się bałam wychodzić na dwór, by nie pochorowac się znowu, że ze 3-4 tygodnie z nim nie spacerowalam (tyle co mąż z nim parę razy wyszedł lub do marketu). Możesz pić jeszcze wapno na wzmocnienie, aspirynę. Będzie dobrze :*

Judy - gratulacje!! Ale też niby byłam przygotowana, a nie mogłam słowa wydusić tylko machalam głową :)
Cieszę się :)
 
reklama
Judy nooo gratulejszyn :)

Domka nas ten syrop kosztował 31,89 zl :/

Wiem ze pisałyscie ale ile może stac herbatka? Bo zrobilam jej wypila lyk i nie chce a trochę szkoda wylewać
 
Ostatnia edycja:
Do góry