reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziś mija 10 tygodni od porodu. Waga wzrosła, niewiele, bo od zeszłego tygodnia 100g, no ale liczyłam na inne liczby na wadze. Stąd też od dziś notuję, co jem, ograniczam słodycze, no i przede wszystkim nie podjadam między posiłkami. Raz w tygodniu łyżwy, a jak nie pada, to spacer z wózkiem. Do wiosny chciałabym pozbyć się 3-4kg, a do lata zrobić coś z brzuchem. Wiem, że przed świętami, ale ten tydzień mógłby zaowocować dodatkowym kilogramem:laugh2: A jak mam coś ze sobą zrobić, to muszę zacząć od teraz i koniec. Inaczej się nie uda. Liczę, że jak tutaj napisałam, bo większe szanse, że mi się uda.

Świetne choinki! Niestety my w tym roku bez, bo po przeprowadzce gdzieś się ozdoby pogubiły, a żem się za późno zorientowała. Za rok będzie na pewno! Tym bardziej miło popatrzeć na Wasze:tak:

Mroczko, oddychaj głęboko w Polsce, co by się nie dać ponieść emocjom. No i przyjmij rodzinę z dobrodziejstwem inwentarza;-)

Rjoanka, prezenty własnoręcznie robione najlepsze!

Ale historie mrożące krew w żyłach.. Mój starszy brat, jak był mały, koledzy z podwórka wmówili mu, że jak się b. szybko rozpędzi na rowerze i zamknie oczy, to przeniknie przez mur.. no skończyło się dużą ilością płaczu i krwi, i wizytą na pogotowiu.

Dziecko drzemie, ja po śniadaniu już, zmykam się ogarnąć i za gotowanie brać. Sunovia, jeśli pozwolisz, podkradam pomysł na świąteczne krokiety:cool2:
 
reklama
Mroczko my mamy połowę tej drogi do pokonania a i tak się boję jak mała zareaguje. Daj znac jak wam poszła trasa bo my chcemy pojechać w lutym i jestem ciekawa jak to bedzie.

Spałyśmy dzis od 21 do 10 z dwoma przerwami po 30 minut . Szkoda ze tak nie moze byc zawsze :)
 
Witajcie dziewczyny ostatnio malo czasu i nawet nie mam kiedy czytac!:-( maly ma ta skaze bialkowa i mija juz 5 tydzien a skora ciagle sucha:-( kapie go w oillan i tez nim balsamuje ale chyba zmienie, macie jakies propozycje?

Aa i maly ma naczyniaka od urodzenia w miejscu zapunanua pieluszki no i oczywiscie zrobila mu sie tam rana:-( na pogotowiu jednak lekarz powiedzial ze to nie ropa a gojenie sie ranki, 12 stycznia idziemy do specjalisty od naczyniakow:-)


Jednak dzisiaj pisze bo mam zalamke!! Licze na pomoc:p . Maly prawie od poczatku budzil sue w noc 2 max 3 razy ale wczimoraj zasnol o 19 i od 19 cala noc co godzine sie budzil na jedzenie!!!! Myslalam ze zwariuje, ledwo przysnelam a tu juz wstawanie!.
Myslice ze to jedna noc? Normmalnie chodzil spac o 21 czasem o 20 i mysle czy go dzisiaj jak cos nie meczyc do tej 21? POMOCY!!!

Pozdrawiamy
 

Załączniki

  • 20141220_141113.jpg
    20141220_141113.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Mroczko spokojnej drogi i Wesolych Swiat!

U nas noc przespana od 22 do 6:30, potem cyc i o dziwo znowu
zasnelysmy i spalysmy do 9 :D teraz czas na zabawe. Jeszcze musze karpatke upiec , ale to jutro albo w wigilie.
U mnie wieje i przez ten wiatr mam migrene:(
 
Kacha -polecam emolium, emulsję do kąpieli. A na rankę cicaplast baume b5. U nas ta maść poradziła sobie z silnym odparzeniem, że już ranki były. I jak szyjka się czerwona robi, to też smaruję i jest ok.

Karmimy się, no a potem obowiązki.
 
Hej dziewczyny.Co ja mam zrobic? Maly od tygodni meczy sie z kupkami, bardzo boli go brzuszek. Robi co drugi dzien tylko po czopku, ake tez nie zawsze.Nie pomaga windi, koperek, espumisan, masaze- Nic. A on tak krzyczy, ze mam zawal.
Wiem ze nie musi robic codziennie ale widze , ze chce a nie moze z bolu.
 
Magda - a probowaliście probiotyku? Ja używałam Dicofloru i BioGai - z tych dwóch polecam Dicoflor w kropelkach.

Kacha - jakby co my do kąpieli używaliśmy Emolium i Oilatum i to drugie lepsze według mnie. Do 31 grudnia na stronie doz jest promocja 39,99 za 500 ml Oilatum Baby, emulsja do kąpieli, 500 ml - Portal Dbam o Zdrowie Jeśli używasz oliwki, to odstaw ją, bo ona może wysuszać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kacha polecałam juz kremy i balsamy z dermedic baby,fajna seria,z ziaji jest tez fajna seria na azs,popróbuj sobie.
A z pobudkami,no nietsety nieraz tak maja,moze jakis skok.
 
Do góry