reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Judy, Domka my mielismy kontrole w 6 tygodniu a szczepienie miala miec w 8tygodniu. Dzwonilismy w 8 tygodniu i kazali czekac.
 
Jak zaczniesz odciągać, to możesz dodatkowo pobudzić laktację. Chyba że do odczucia ulgi.

Kąpiemy ok. g.19, karmienie i spać. A o której Wasze dzieciaczki zaczynają dzień?
 
Boże moja dzis tak chlustła jak z fontanny. Rzadko ma problemy z brzuszkiem , czasem delikatnie uleje ale dzis to i ja i ona byłyśmy w mleku. Aż sie wystraszyłam . Wasze tez tak mają? Jutro podpytam lekarza jak bedziemy. Ale wystraszyła mnie nie na żarty .
 
Inga zwykle budzi się ok 8-9, chyba że w nocy pobudke ma już o 4, to wtedy wstaje o 7.

A dziś coś swiruje dalej. Nie dosc, że w dzie w ogóle nie chciała spać, no chyba, że u taty na rękach/klacie, to jeszcze teraz nie może zasnąć. Chyba się jeszcze nie zdarzyło, by tak długo zasypiala po kąpieli (nie licząc okresu noworodkowego).
 
reklama
judy moja ma takie dni,wczoraj miała dzien ulewacza,chlustała,tryskała nosem szło,a dzis lekki ulewanie.
Nie moze spac,katare jej przeszkadza,odciagam co chwila ale jutro wezme ja do lekarza
 
Do góry