reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Jejq ile Wy produkujecie :p nie wyrabiam z czytaniem, i aż nie wiadomo na co, komu, kiedy odpisać :-) cieszę się, że wszystko układa Nam się jak należy :-) i że każda z Nas jest szczęśliwa - bo to jest chyba najważniejsze :-) ja powiem Wam szczerze mam takie mdłości, że ledwo funkcjonuje, ale mimo wszystko baaaardzo się cieszę. Będzie to moje pierwsze dziecko <3 w czerwcu tego roku mamy z narzeczonym zamówione wesele, więc będę brzuchatą panną młodą :-)
 
reklama
Karina, witaj :)

ale sie wyspałam, poszłam spać z Matim na drzemkę o 13:30 i wstaliśmy o 16. Terz mały będzie buszował do północy

Co do wagi to jestem załamana, ws]eszłam dzisiaj na nią i 3 kg na plusie :( nie wiem z czego bo jakiegos apetytu super to nie mam. Możliwe że od duphastonu?

Ide obiadek robić

agamemnon, super że wizyta udana, a zdj ecie maluszka suuper :) Moze uda mi sie wstawić moje z wczoraj jak znajde kabelek
 
Ostatnia edycja:
agniecha też wstaw zdjęcie :-)
Co do kg na plusie, to może to woda Ci się zatrzymuje? Pamiętaj, żeby ważyć się z rana na czczo zawsze bo w ciągu dnia, no a na wieczór to już masakra z wagą.

Pije właśnie herbatę z imbirem, miałam mielony to sobie zrobiłam. Dodatkowo łyknęłam już tabletkę homeo na wymioty. Zobaczymy, mam nadzieje, ze mi pomogą! :confused2:
 
A ze mnie znów pociekło. Niby jednorazowo ale... :sad:

Dziewczyny plamiące/krwawiące - w jakich dawkach przyjmujecie leki?

Oooooo, Agamemnon napiłabym się herbaty z imbirem. Szkoda że nie mam świeżego.
 
kochane jak juz o rozmiarach mowa to ja nosze rozm. spodni s i rece, twarz tez mam szczuple, ale w ostatniej ciazy mialam 116 w pasie, i 91cm mam do teraz, mimo chudego calego ciala (oprocz brzucha), takze w 1miesiacu wygladam autoamatycznie jak w 3 trymestrze, ale jeden pozytyw tego wszystkiego nie musze juz nosci majtek wyszczuplajacych hehe
 
Agamemnon, teraz jednak nie wstawię, mam problem z przekopiowaniem ich z tel do kompa, muszę poczekać na męża :)

Lisica, bidulko :( Ja brałam duphaston 3xdziennie Dzisiaj jestm drugi dzień bez leków, mam nadzieję, że plamienia nie wrócą
 
Hej mamusie:) Listopadowki swieca pustkami a i tak czuje ze prędzej będzie to 31.10 niż 01.11 wiec zostaje tutaj , mam nadzieje ze mnie nie wykopiecie:)

Dzisiaj powtórzyłam bete po 48 h z 480 na 1508 wiec wygląda na to ze wszystko w porządku :)) W pierwszej ciąży się tak nie stresowałam bo chyba nie naczytałam się roznych nowinek z internetu...;/


Wizyta pierwsza 11.03:) także mocno zaciskam kciuki za siebie i za Was:)
 
reklama
Dzięki kobietki za dobre słowa. Ja mojej 11-to letniej córce już powiedziałam. Jeszcze nie widziałam jej tak szczęśliwej, tylko że teraz zasypuje mnie pytaniami o to czy to chłopiec czy dziewczynka bo ona chce brata, a jak dzidzia będzie miała na imię, a kiedy się urodzi i do kogo będzie podobna.

uważajcie na siebie dziewczynki, nie biegajcie z mokrymi stopami po mieszkaniu....
mam nadzieję że wszystkie nasze fasolki przyjdą szczęśliwie na świat....
Pozdrawiam...
 
Do góry