reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
A ja nie lubię pączków, no chyba, że ktoś by mi usmażył bez nadzienia. Dziś rano mąż poszedł po drożdżówki i nie było wcale, same pączki, więc z braku laku musiałam jednego obgryźć wokół dżemu czy co to tam było :-)
Też mam oponki, mama mi nasmażyła ;-)

Zaraz zabieram się za listę.
 
Ja uwielbiam oponki i własnie nie było, same pączki w kilku cukierniach M. szukał

A ja nie lubię pączków, no chyba, że ktoś by mi usmażył bez nadzienia. Dziś rano mąż poszedł po drożdżówki i nie było wcale, same pączki, więc z braku laku musiałam jednego obgryźć wokół dżemu czy co to tam było :-)
Też mam oponki, mama mi nasmażyła ;-)

Zaraz zabieram się za listę.
 
A ja przyznam szczerze, że ani jednego nie zjadłam :-( ale to z własnego lenistwa, bo nie chciało mi się po nie wychodzić, nie mówiąc już o zrobieniu ;)

Mam zamiar jutro nadrobić :-)
 
Czesc dziewczyny :) Mam na imie Magda i w zeszla srode zobaczyłam 2 kreski :) Jestem już po dwóch wizytach u ginekologa. Najprawdopodniej jest to 5 tydzień z malym hakiem, ale ze chyba czeka mnie cesarka (i pewnie wypadnie 3 tygodnie przed terminem, którego jeszcze doktor mi nie ustalil :D ) piszę tutaj :) . To moja pierwsza ciaza, po 2 latach staran. Dlatego co i rusz wynajduje kolejny powod do myslenia, na początku wymyslilam sobie ze mam hcg za male, ale jak drugi raz zrobiłam to już się uspokoiłam :p Dziś byłam na drugiej wizycie i niby pięknie ladnie, ale przez te cholerne PACZKI :)D ) miałam jednorazowe przeczyszczenie i strasznie się zmartwiłam, mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi. I w ogole jak tylko cos się dzieje, to panikuje i biegne od razu do kompa, szukam w necie informacji...
Powiedzcie mi, ze macie to samo :D
 
U mnie 3 paczki na liczniku. Czuje sie po nich okropnie, ale to było do przewidzenia. W pracy było tego tyle, że trudno było sie nie skusić, nawet jeśli na codzień mam odrzut od słodkości.
 
reklama
Motylek a ile czekałaś na uspokojenie plamienia?
Ja właśnie mam 3x2 dupka i 2x1 luteinę dowcipnie (50mg).

Lisica ja plamilam prawie 2 tyg. :( cały czas miałam śluz podbarwony na brązowo do tego co 2 dni wylatywalo troszkę więcej krwi. Tabletki bralam po 2 dniach plamienia ale to po 2 tabletki dziennie dopiero, ze 3 dni bralam 3 tabletki i przestalam plamic. Już nie plamie od soboty i śluz czysciutki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry