reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
mój przy Kacprze też się cieszył ale niestety jak mały sie urodził to już nie było kolorowo, dopiero teraz zaczął go akceptować.

Ashlee na pewno wszystko jest dobrze i będzie dobrze, doskonale rozumiem twoje obawy ale głowa do góry :tak:
 
bombelek8 no troche sie uspokajam po wizycie i USG ale to na kilka dni i znow obawy...nie umieja powiedziec skad plamienia bo z ciaza jest wszystko w porzadku:tak:
 
Cyntia, czuję się bez zmian (dziś już zaliczyłam rano wymioty), nie biorę witamin, gin mi odradził. W poprzedniej ciąży brałam, ale czułam się jeszcze gorzej. Uważaj na siebie.

bombelek8, tak, możesz pierwszego dnia dostarczyć L4.
 
Pscółka, ja też mam umówione wycinanie znamienia, nie wiem jak z nim wytrzymam przez całą ciąćę, bo jest odstające i na karku, więc zachaczają mi ciuchy, szalik, o powieszeniu czegoś na szyi nie wspomnę.

My jeszcze Córze nic nie mówimy, ona od miesięcy jest zafiksowana na dzidziusia. Po tym jak w styczniu miałam cienie drugiej kreski na testach, potem zniknęły, zaczęło mnie irytować jej ciągłe "jak będziemy mieli dzidziusia, to....kupię mu to/będę woziła go w wózeczku itd." Nigdy jej aż tak nie nastawialiśmy, podpytywaliśy tylko, czy by chciała, a ona od razu zakodowała sobie, że będzie ;) Ciężko mi wytrzymać, szczególnie, że w zeszłym miesiącu doszło prawdopodobnie do samoistnego poronienia i teraz nie chcę podnosić Kai. Mówię, że lekarz mi zabronił, ale czasami trudno jest jej wytłumaczyć, dlaczego sama ma się wdrapać na sedes, czy do wanny :no: Zresztą teraz, Młoda wypaplałaby każdemu, a rodzinie też na razie nie chcemy się chwalić. Postaramy się wytrzymać z tajemnicą do czasu jak zobaczę serduszko :tak:
 
Cyntia, ała... Dobrze że sobie nic nie zrobiłaś.

Agniecha nie jest źle, dziękuję że pytasz :tak:

Madziorek spokojnie, nie martw się.

Byłam w pracy, szef pogratulował, rozmawialiśmy jak on to wszystko widzi i uzgodniliśmy że jeśli na następnej wizycie okaże się że mam leżeć dalej to biorę l4 do końca ciąży.
 
Ashlee a nie masz nadżerki? może za niski masz progesteron i dlatego? Najważniejsze, że z dzidzia jest dobrze, kiedy kolejne usg?

LIsica dobrze, że masz normalnego szefa tylko pozazdrościć:tak:
 
reklama
kalinea - ja mam takie niefajne znamię na udzie, niemalżeczarne, wiadomo najgorsze myśli do głowy przychodzą... Chętnie bym się gopozbyła, tak więc na wizytę z pewnością pójdę.

 
Do góry