reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja Bródno:tak:ale koleżankę mam na Bemowie:tak:. U dentysty jak byłam w ciąży to miałam jakieś znieczulenie ale nie wiem jak to jest przy wycinaniu znamienia. Za nim zaszłam w ciąże mówiłam do męża, że w naszej sytuacji najlepiej jakbym była w ciąża to by od wrzesnia nie było problemu co z dziećmi a tu Bozia zrobiła nam niespodziankę... i jeszcze po cichu marzę o dziewczynce ale najważniejsze żeby fasolka była zdrowa.:tak:
 
reklama
Domka chcialabym czuc wewnetrznie ze jest ok ale kazdy bol i plamienie wywoluje u mnie strach:-( byle do 12 tygodnia potem juz bedzie z gorki
 
Madziuella, ja mam to samo, praktycznie zero objawów. Tylko cycki wrażliwe się zrobiły, no i trawienie na zwolnionych obrotach. Gdyby nie test, nie domyśliłabym się przyczyny ;) Żadnych mdłości, zapachów, czy tak jak w pierwszej ciąży, nichęci do słodyczy ;) Trochę bardziej senna chodzę, ale to pewnie dlatego, że kawę odstawiłam.

Madziorrek, ja w poprzedniej ciąży, jak poszłam w 5 tygodniu na USG, pan stwierdził, że widzi tylko pęcherzyk i mam przyjść za 2 tygodnie, to "zobaczymy czy coś tam w ogóle jest i czy żywe?". Idiotów nie brakuje. To były długie 2 tygodnie, ale na kolejnym USG biło już serducho i zobaczyłam małego ludzika :tak: Teraz, choć się zamartwiam, wstrzymam się z badaniem do 7 tygodnia. Dziwi mnie tylko, że Tobie kazał przyjść na drugi dzień? Łatwiej wytrzymać tylko dobę, ale jeśli znów nic nie zobaczy, niepotrzebnie znowu się zdenerwujesz. Chyba, że zapomniał okularów i głupio mu się było przyznać ;-) Trzymam kciuki, żeby jednak kolejne badanie było bardziej owocne!
 
Aschle wspułczuje. Mnie na szczescie to omija. Moja córka jest zachwycona,chodzi brzuch mój głąszcze;-) bardzo sie cieszy.

A ja jak nigdy mam dzis powera;-) pokój spzratam i lodówke umyje;-) mam ochote na sałatke warzywną;-)w koncu czuje ze zyje;-)
 
Oj tez bym tak chciala apetyt tez mam wielki i wiecznie cos wciagam ostatnio pomidory w hurtowych ilosciach...ale nie ma praktycznie dnia zeby mnie brzuch nie pobolewal a jak sie zdenerwuje czy pospaceruje troche wiecej to do zestawu jeszcze plamienia...strasznie sie czasem boje :-( mam nadzieje ze bedzie dobrze jeszcze chwila i 8 tydzien...oby jak najszybciej byl 12
 
DZiewczynki które mają starsze dzieci powiedziałyście już im o ciąży? Ja narazie nic nie mówię czekam do 17 marca, podpytuje na razie czy by chciał jeszcze rodzeństwo czy nie... i niestety teraz jest na nie:sorry: zobaczymy później.
 
Wielodzietna wejdz w swój profil i taam jest opcja edytuj sygnature i tam wejdz i wklej link do suwaczka.

Ja powiedziałm juz,moja córa zachwycona,onu juz wczesniej chciała rodzenstwo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bombelek8 ja chcialam sie wstrzymac do 12 tygodnia ale Mezul nie utrzymal jezyka za zebami i powiedzial;-)
tez na poczatku bylo ze nie chce ale jak poopowiadalam ze bedzie mi pomagac ubierac, wychodzic na spacerki a potem jak dzidzius podrosnie to bedzie sie miala z kim bawic to odrazu bylo ze super...jak zapytal czy chcialaby braciszka czy siostrzyczke to powiedziala ze i braciszka i siostrzyczke:-D
 
Do góry