reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Laski a bedziemy mialy zamknieta grupe? Mozna stworzyc jakis regulamin i przyjmowac tylko te ktore sie faktycznie udzielaja przez jakis okreslony czas. Na te forum kazdy ma wglad, a sa tematy ktorych nie chcemy poruszac nie wiedzac kto to moze przeczytac. My juz od dluugiego czasu z kwietniowkami 12 piszemy tylko na zamknietym.
 
reklama
Cześć.

Niestety wypadłam z obiegu i już chyba nie nadrobię tych kilkunastu stron. Strasznie źle się czuję, poza tym mam trochę problemów "domowych". Czy coś ważnego mnie ominęło?

Lista uzupełniona o te dziewczyny, które przesłały mi info na priv.
 
Oj daje daje i to mocno. Dziś zwymiotowałam, kiedy córce zmieniałam pieluchę, oczywiście z niefajną zawartością.
Wczoraj czułam się tak źle, że napisałam do męża, żeby do mnie dzwonił co jakiś czas i sprawdzał, czy jestem przytomna, a w razie czego pędził do małej, bo nie mogłam utrzymać się na nogach tak mi było słabo.
Poza tym ciągle mnie mdli, co mnie strasznie irytuje.

No i byłam na zakupach w księgarni, więc mnie trochę pochłonęło ;-)
 
Mdłości to i mnie zaczynają dopadac ,ale zazwyczaj wieczorami. Dziewczyny pisały o migdalach ... Prztestowalam i u mnie sie sprawdza !

Dziewczyny napiszcie mi czy Was też plecy czasami pobolewaja ? W części krzyżowej
 
Ostatnia edycja:
Sunovia : bo mnie ten ból jakoś dziwnie niepokoi :/ zreszta w pierwszej ciąży pierwsze tygodnie przeszłam bez żadnych większych obiawow . A teraz jestem przez to plamienie uczulona Na każdy ból :/ czy ukucie ...
 
Motylek plecy to też mnie bola ;(
Cyntia nie zazdroszczę szefowej ;/ ja dopiero wstałam masakra nie można bylo mnie podobno dobudzic słabo mi jest tak samo

Jestem za grupa zamknięta
 
Emilia - -wlasnie chcilaam to napisac, ze jest mozliwosc watku zamknietego, gdzie dostep maja tylko osoby "zaproszone"

Sunovia
- o takkkk oproznianie nocniczka lub zmiana pieluszki jak nie zdarze to teraz wyzwanie :-D

Motylek - -bola, bola - niestety..jeszcze dodatkow dzis sie malego nanosilam wiec juz wogole ....


Tymek spi, mnie czeka jeszcze spacer z psem, ale naczynia juz na jutro zostawiam...
 
reklama
Do góry