reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Biore luteine dopochwowo ale w sumie to wiekszosc z niej mi wyplywa. Jutro mam wizyte i uznalam ze nie bede dzis brac luteiny ze wzgledu na te uplawy,bo ostatnio lekarka myslala ze mam grzybice a to tylko sluz byl. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie jak nie bede tego brac przez dzien
 
Ostatnia edycja:
reklama
agamnemom mój syn też by wolał brata, chociaż od jakiegoś czasu nawet siostra może być:p Pisałam już że myślę że to będzie dziewczynka więc staram się go nastawiać na to że i tak nie wiadomo co będzie i że tego się nie wybiera:) Zresztą nasz młody jest bardzo rozsądny i grzeczny i jesteśmy pewni że będzie świetnym bratem:) Ja i mąż jesteśmy jedynakami a przynajmniej nasze dzieci będą miały siebie:)

Kurcze cały czas spać mi się chce:p Nawet ostatnio co parę dni wypijam sobie kawkę 3w1, a przed ciążą nie pijałam kawy w ogóle, nawet jak nocne zmiany w pracy miałam:) I uświadomiłam sobie że już 2 miesiące prawie nie palę papierosów:) Mam nadzieję że nie popełnię tego błędu i po ciąży jak wrócę do pracy nie wrócę też do palenia...

Tęsknie za pracą - nie sądziłam że to powiem:) Ale siedzenie w domu mi bokiem już wychodzi... Dobrze że mam zjazd w szkole już za 2 tyg. chociaż z ludźmi poprzebywam:)
 
Kciuki za wszystkie pazdziernikowe ciezarowki i wybaczcie ze sie wtrace ;-)
Kaliena GP bez zadnego gadania powinien Cie skierowac do Antenatal Endocrine Clinic ja dostalam referal od reki i po 3 dniach przyszedl list do domu z ustalona wizyta za 2 tygodnie. Przewaznie leki w ciazy zwieksza sie o 30% mi poki co tyle wystarcza. Ja tez z okolic liverpoolu tzn 35 mil od Liverpoolu. Wiem ze Lilith miala gdzies scan za 45f o ile sie nie myle prywatnie ja mam babeczke w Lytham/Blackpool za 65f
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie październikowe. U mnie na teście także dwie kreski i z wyliczeń wychodzi mi termin porodu na 31.10/01.11 (podobnie jak xdorotaa ;) a że mojego synka urodziłam prawie 2 tyg wcześniej, więc myślę że będzie październik. Na wizyte do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie, ciekawa jestem jaką datę on poda.
 
Witam nowe mamusie.

Agniecha super że z malenstwem ok :)

Cyntia no właśnie, jak tam?

Mnie jutro czeka rozmowa z szefem :-/ mam stracha.
 
reklama
Lisica nie martw sie ja juz mam za soba rozmowe telefoniczna ale wiem ze napewno jest zawiedziona mam informatora tam zapewne sie dowiem co tam gadaja na moj temat.
A no i chyba babinka mialas nas sie przedstawic troszke napisac o sobie ile masz lat itd?
 
Ostatnia edycja:
Do góry