reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czyzby wszystkie slodko spaly. Moj terrorysta zafundowal nam godzinny koncert o 4 rano, moze gdybym spala w nocy jakos bym znalazla sile dla niego a tak zostawilam go z tata a sama plakalam w pokoju obok.
 
reklama
No ja wczoraj pochwaliłam i mam teraz. Od około 2 młoda steka, jeczy i warczy :-/ śpi po pół godziny i od nowa swoje pojekiwania. W dodatku starsza przyszła w nocy do nas do łóżka i śpimy w 4! Muszę łóżko większe kupić bo w tym 160cm ciasno w 4 ;-)
 
Adikowi coś się popitoliło :D Nie spał do 3! W dodatku ja jestem podziębiona i ledwo dawałam radę. Tak było mi zimno, że położyłam się spać w grubych skarpetach, długich spodniach, swetrze i chustce. A i tak czułam dreszcze pod kołdrą. W pokoju 23'C.
 
U mnie pobudka o 2:30 i po 5, teraz jeszcze śpi, ale jak się starsza nie uciszy to pewnie zaraz się obudzi. Boże, to dziecko nie przestaje gadać!
 
Cyntia fakt ze bysmy wygineli gdyby kobiety latwo rezygnowaly z karmienia piersia ALE one nie mialy dostepu do mm czyli nie mialy wyjscia. Zreszta jak idziemy tym tropem to polowy jak wiekszosci z nas by tutaj nie bylo bo cc tez nie robiono i kobiety umieraly podczas porodow i dzieciaczki tez. Malo tego - forow wsparcia tez nie bylo i kobiety sobie radzily. Moral z tego taki ze czasy sie zmieniaja... I nie ma co porownywac... Ja jestem za mm bo mi pasuje i nie bede na sile karmic cycem i czekac az po 4 miesiacach mojemu dziecku przejda kolki a w tym czasie wykoncze sie psychicznie i fizycznie...

Proponuje zalozyc osobny watek butelkowy i cycowy bo juz widze ze niedlugo sposob karmienia stanie sie tu koscia niezgody.

Mloda dzisiaj pospala i dalej by spala ale w nocy zasnela przy karuzeli ktora po czasie sama sie wylacza i teraz przez sen kopnela w przycisk i wlaczyla karuzelke az ja sie wybudzilam na ta melodie:p ona oczywiscie tez:/ Ale zjadla i juz na mnie przysypia.
 
Kotulcia nie sądzę abyśmy musiały się rozdzielac bo różni nas sposób karmienia dzieciaków. Reszta zostaje taka sama a przeciez nie piszemy tylko o karmieniu. Nikt nikogo nie ocenia. Jesteś tak jak ja czy Cyntia na forum od samego początku i zawsze było miło i sympatycznie. Nikt nikomu złośliwości nie pisał i myślę że tak zostanie. Każdy ma swój punkt widzenia i go przedstawia poprostu.
Ja tam osobiście jestem przeciwko 2 osobnym wątkom.
 
Po pierwszym dziecku bardzo brałam do siebie takie uwagi nt sposobu karmienia, teraz już nie robią na mnie wrażenia. Czasem sobie myślę, że faktycznie za szybko sie poddalam, ale cóż, zawsze jest cos za coś.

Co do tego, że byśmy wygineli, to chyba niezupełnie. Mieszanki powstały już dość dawno, a wcześniej kobiety, które nie mogły bądź nie chcialy karmić korzystały z mamek lub mleka zwierzecego po prostu.
Nie wszystko co naturalne jest najlepsze i działa bez zarzutu, jak słusznie zauważyła kotulcia choćby porody. Ile z nas nie miałoby być może swoich dzieci gdyby nie cc?
 
reklama
Mi to obojetne ale mam wrazenie ze ostatnio caly czas czytam o karmieniu:) i zauwazylam ze co niektore mamy karmiace mm czuja sie troche gorsze przez to wychwalanie kp pod niebiosa. To juz moje drugie dziecko na mm wiec mnie to nie rusza ale zaproponowalam stworzenie watku o radach i pytaniach zwiazanych z kp i mm bo inne miesiace tak robily:)
 
Do góry