reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

dzień dobry,
u nas dzisiaj też super noc, spała od 21 do 3 a potem do 6:30 i teraz znowu śpi. Gdyby tak było zawsze to by była bajka :)

Ale żeby nie było tak pieknie to Mati znowu od wczoraj w domu, katar i kaszel, aż dwa dni pochodził do przeszkola, ręce mi już opadają :(

ide zjeść jakieś śniadanie, miłego dnia
 
reklama
U nas jakas masakra. Młoda pięknie usneĺa po 20 i spała do 1 i jak wstała to finito do 5 miała w kiciu wszystko i marudziła. Dzis popołudniu szczepienia powiem Wam, że strasznie się przejmuję, żeby było ok. Na wszelki wypadek kupiłam paracetamol w czopkach.

Sunovia - raju Ty cos dosypujesz Tej swojej małej do wieczornej butli, że tak długo śpi??? ;)
 
Ostatnia edycja:
justinka, prawie od początku po kąpieli zasypiala na 5-6h, potem już pobudka co 3h. Teraz jej się zaczyna wydłużać ten sen nocny, a skraca w dzień. Ale jeszcze nie ma takiej regularnosci co do nocy, zwykle budzi się ok 3, o 5 zdazylo się dopiero drugi raz,a i czasem trafi się kiepska noc, że pobudka już o 1.
 
U nas mała grzecznie obudziła sie po 1 a pozniej o 6 . Tylko u niej karmienie trwa dobre 1,5 h bo ona sobie powoli ssie cyca trochę przysypia itp i za nim sie naje to trochę mija. A znowu mi zrobiła niespodziankę i zafajdala mi cały przewijak i siebie w trakcie zmiany pieluszki... :) ale bynajmniej wiem ze sie załatwia jak trzeba .
 
hej dziewczyny :) jak Wy to robicie ze Wasze skarby przesypiaja wiecej jak 2 godz :) u mnie w nocy równiutko co godz pobudka:( w dodatku zaczeło mu sie ulewac i co chwile biegam do niego sprawdzic czy jest w porządku wiec praktycznie nie spie ;/ dodatkowo wczoraj po kapieli od 20 do 24 godz zrobil taka awanture ze zyc sie odechciewalo :)))
Wiem ze watek termometrów juz byl poruszany ale prosze Was doradzcie mi jaki termometr mam kupic dotykowy czy bez,, ?? pozdrawiam :)))):*
 
agniecha z tymprzedszkolem to chyba standard
moja jula w październiku była tylko 4 dni i listopadzie też 4 nawet się zastanawiam czy ja znosi puścić od poniedziałku bo znowu coś przyniesie a mały ma w czwartek szczepienie
 
Witam,

znowu na szybcika i tylko o nas :zawstydzona/y:

Nelka ma sie dobrze, w nocy spi ladnie od 2 nocy budzi sie tylko raz na mleczko (dziecko Aniol ), obym nie zapeszyla.

Mimo to nocka ciezka za sprawa starszaka. Odsmoczkowuje go i niby jest oki, ale dzis od 4 byl megaaa placz, krzyki iscie dantejskie sceny sie dzialy. Ale idzie mu tez chyba 4 wiec zwalam cala akcje na zeba a nie na brak smoczka (3 nocki juz ladnie przespal bez...)
 
Ja zaraz zwariuje. Moje dziecko w dzień nie chce spać nigdzie poza rękami. Od 10 z nią walczę, noszę, odkładam do łóżeczka, śpi minutę i krzyk i tak w kółko. Mój kręgosłup ledwo żyje, Ale najbardziej mi żal starszej, bo chcę się ze mną bawić, a przez tą wrzeszczołę siedzi i ogląda bajki.
Marceline na tym etapie też usypialam na rękach, ale już po 2 czy 3 odlozeniu zasypiala na godzinę czy dwie, a ta nic nie kuma :-(
 
reklama
Kagosia, no właśnie mnie już trafia powoli bo nie dość że mi go żal że ciągle cos mu dolega to jeszcze sie boje o Hanię. Juz się nawet powoli zastanawiam czy go nie wypisać bo niepotrzebnie płacę ale zaraz my slę sobie że ja go tylu rzeczy co tam w domu nie nauczę :(

Sunovia, u mnie dzisiaj jakieś święto bo już druga drzemka trwa u Hani 1,5 godziny i spi w wózku. W łóżeczku nie chce w dzień spać a w wózku śpi. Ale wczoraj miałam to samo co Ty cały dzień. Ja zauważyłam że u nas tak do 14 mała jest spokojna, potrafi ładnie chociaż chwilę poleżeć sama a jak przychodzą godziny popołudniowe to z rąk nie schodzi :(
A co do bajek to Mati też teraz dużo ich ogląda, zła jestem na siebie za to ale inaczej się nie da nic zrobić. Dobrze ze polubił rysować to teraz też robi dla mnie rysunki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry