reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

renisus - u nas na ranki pomógł Bepanthen na zmianę z Tormentalum (nie mylić z Tormentiolem).


Tak w ogóle była dzisiaj położna. Jestem bardzo zadowolona po zmianie przychodni. Jej wizyta trwała 110 minut (słownie sto dziesięć), a nie 10 tak jak to miało miejsce w poprzedniej. Odpowiedziała na wszystkie pytania, o wszystkie problemy wypytała, dziecko obejrzała od góry do dołu. Pokazała jak przystawiać do piersi żeby jeszcze wolniej leciało i mały się nie zagazowywał. Mam nadzieję, że pomoże, bo dzisiaj zasnął dopiero o 3 przez te gazy i to tylko dlatego że na brzuchu położyłam. O 5:20 znowu pobudka, a ja byłam taka zmęczona, że zasnęłam na siedząco robiąc mu masaż brzuszka jego nóżkami:-D.


asz - u nas 8-9 karmień, ze dwa razy się zdarzyło 7


pauletta - ale ślicznota:tak:


madziula - jak się pręży przy cycu to trzeba po prostu odbić. Może masz ten problem co u mnie, że na początku za mocno leci.


babina - ale kawaler, tak poważnie wygląda:tak:


sunovia - u nas Mati będzie na stole w salonie, razem z choinką którą niebawem ubieramy:-D


judy - dopóki nie ma nawału to karmi się z obu piesi żeby rozkręcić laktację, od momentu nawału można przejść na jedną


peluches - a głośno szumi ten misiek? poleciłabyś?


domka - 7 minut z jednego, 7 z drugiego, 5 z pierwszego itd.
 
reklama
Pscolka, misiek kosztuje ponad stowke, na you tube polecam pink noise, nie wiem czym sie różni od white noise, ale małej bardziej pasuje. Wiem że ty nie korzystasz z aplikacji w telefonie, ale pozostałym polecam white noise baby: dużo szumow do wyboru.
 
Pytanie do mam rodzących sn... Czy boli was krocze??? Ja jestem dwa tygodnie po porodzie i po spacerach boli mnie czy to normalne???
 
Ruda normalne,wszytsko musi sie zagoic.A jestes swierzo po.

JA byłam taka farciara ze wgl mnie krocze nie bolało.A
juz plamic wkocu przestałam.

Dzieki odnoscie karmienia,choc dzis było mleczko ale na przyszłosc bede wiedziałą.

Mój bąbelek dzis grzeczny jak anioł.Wieczór bez krzyków,kąpiel tez.Po kąpieli cyc,do łózeczka i po chwili spaa.I zaszczyciła mnie mega swiadomym usmiechem;-)
 
No to u nas odwrotnie. Dzisiaj rekord w spaniu, aż się zaczęłam zastanawiać, czy oby wszystko jest ok. I tak źle, i tak niedobrze, haha:-D Zobaczymy, jaka będzie noc:-)

Pscółka -u nas 7-8 karmień, więc chyba w normie. Ale zawsze ładnie ssie około 15-20min. Po ubraniach widzę mega tempo wzrostu. Wcześniej mi się wierzyć nie chciało, że dzieci tak szybko rosną..
 
Ostatnia edycja:
Moja ciąga jedną pierś nawet po 45 minut. Póki jednak mleka nie mam aż tyle to niech ciumka ;) rozkręci mi laktację to ten czas karmienia sie skruci.
 
Pscolka - to zazdroszczę takiej rzeczowej wizyty! A podpowiedz, proszę, jak karmić, by wolniej leciało? U mnie leci jak z fontanny. Nieraz obryzguję młodemu główkę, jeśli wypuści brodawkę na początku jedzenia.
Kupiliśmy dziś tę maść :)

Kobietki, w Biedronce jest Lovela po 14,99 zł :)
 
reklama
asz - mój krócej je, bo szybko mu leci, właśnie nad tym musimy popracować, bo przez to są nasze problemy brzuszkowe


cyntia - to tzw. pozycja pod górkę. Mi akurat położna pokazywała tak jak opisane tutaj
Pozycja do karmienia piersią
ale z dzieckiem w poprzek może być łatwiej i wygodniej, muszę spróbować jak poniżej
LOVI
 
Do góry