reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Czesc dziewczyny nocnA zmiana otwarla :-) wcOraj bylismy na bilansie u lekarZa troche jestem zawiedziona ale niestety takie sa standarty w uk patrYl w Oczka, zmierzyl obwod glowki sprawdzali bioderka kregoslup I serduszka sluchal zeby zwazyc ja musialam sie u pamniec mala w 3 tyg przytyla 520 g wazy 3820 jutro skoncZy 7 tygodni :-) wcOraj rowniez w nocy obudzila sie do karmienia patrze a na Calym ciele cErwone krostki tez popatrzyl I niestety Skaza bialkowa:-( do 6 msc Niby dzieci same wyrastaja a to ze ja dokarmiam Butla mm dostalAm recepte na darmowe mleko aptamil pepti 1 dobre tyle ... Wczoraj juz sobie uswoadomilam Czemu tak ja wysypalo zjadlam salatke jarzynowa majonez tak !!! I tak moja kolezanka mowi zebym przestala karmic piersia Tesciowa tak Samo ***** !!!! Czy talam ze babeczki karmia poprostu zmienie diete I tyle .... Powoli dobija mnie wpierdal..... E sie ludzi ci mam robic a najbardziej Tesciowa bozeeee co za typ czlowieka q.....czy ktos z was ma ten Sam problem z dzieciatkiem ci ja ???? A sie pochwale z wczorajszy go spacerku ImageUploadedByForum BabyBoom1416452496.553333.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1416452520.937223.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416452496.553333.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416452496.553333.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416452520.937223.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416452520.937223.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 55
To nie jest jeszcze gorączka :) U takich maluchów gorączka jest od 38. Wtedy trzeba dać np. paracetamol dla niemowląt i obserwować (mierzyć temp. co godzinę).
Nasz ma od urodzenia temp. od 36,8 do 37,5 na co dzień. Jeśli jest 37,5, to patrzę czy nie przegrzewam go (po karczku) i często tak jest.
Nie przegrzewasz synka? Temperaturę mierzy się w spoczynku. Płacze podnoszą temp. Czym mierzysz i gdzie?

Mroczko - może być od majonezu. To sztuczność. W majonezie są też jajka w proszku - jadlas wcześniej już jajka, bo one mogą uczulac? Ja jeszcze przy kp nie jadłam majonezu. A może to potowki?
Ja też nie znoszę jeśli ktoś lepiej wie co powinnam zrobić przy dziecku. Staram się to olewać.
 
Ostatnia edycja:
Przegrzewac to go raczej nie Przegrzewam, ma kaftanik i spiochy,a śpi w beciku.
Mam termometr elektroniczny przykladany do skroni.

Poczytalam trochę i rzeczywiście taka temp to jeszcze nie goraczka,ale jakos się wystraszylam tym bardziej ze ten termometr raz pokazuje więcej raz mniej. W razie czego znalazłam paracetamol w czopku

Teraz ma 36.7 więc ok
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj byłam taka zadowolona ze małą po kąpieli od razu usneła.
A mój aniołek obudził sie o 20 i nie spałą do 24,marudziła,płkała,co ja odłozylismy do łozeczka bo prezysneła to oczy od razu otwirała,masakra.Ciekawe jak dzis.
 
Babina, na SR neonatolog, który pracuje na IP mówiła wlasnie, ze te elektroniczne tak mają, ,e są różnice między pomiarami nawet 1*C. Zmierz sobie temp kilka razy i zobacz czy to nie o to chodzi.
Domka, współczuję. Też mialam ryki w lozeczku od 7.30 do 22 i mialam bardzo dość.
 
U mnie kolejna super noc, 20-5 i dalej śpi, ale zaraz się pewnie zacznie dobijanie mojego kręgosłupa. Grunt, że zdazylysmy ze starszą zjeść spokojnie śniadanie.
Ale się zimno zrobiło, a od jutra już ma być mróz.
 
reklama
Do góry