reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Judy - mój zaraz 8 tygodni skończy i też nie budzi się na brudne pampki. Sama kontroluję stan pieluchy. Od początku zmieniam ok. 10 razy dziennie, na czuja, w miarę regularnie. A jak jest odparzony to częściej.
 
reklama
Ja póki co stosuje pieluszki pampers premium, które mają wskaźnik pokazujący poziom wilgotności pieluszki, świetna sprawa :)

Mój Kubuś sygnalizuje już kupkę i w nocy siusiu jak mocniej się zamoczy,
a ja na tyle przysmę, że nie zdążę tego zauważyć
 
Cyntia dzięki za cynka odnośnie Rossmanna, tylko że chyba nie dam rady dziś się tam wybrać, a szkoda :-(

Justine to używamy tego samego tuszu :tak:Też robiłam kilka podejść do innych marek i wracałam do tego, ale nigdy nie próbowałam loreala. Czyli pewnie też byłabym niezadowolona. Co do leżaczka to my mamy tiny love i sobie chwalimy. Tyle tylko że cały czas używamy go jako kołyski żeby mały prosto leżał. Jako leżaczek posłuży pewnie później. Ale Twój Kubuś jeszcze malutki to taka kołyska też byłaby dla niego ok.

Moje dziecko przeszło dziś samego siebie. Jak się obudził w nocy o tej 0:30 tak zasnął dopiero teraz o 14 :szok: To jest wręcz nie do uwierzenia że takie małe coś tyle wytrzymuje bez spania, podczas gdy ja już padam! Było kilka podejść do spania oczywiście ale to "spanie" trwało 5 min i dalej oczy jak 5 zł. Oby teraz udało się trochę dłużej...
 
Nawet nie wiedziałam ze pampers ma takie fajne bajery w pieluszkach :) póki co jak mam małą karmić to sprawdzam przed i po. Czasem w trakcie snu. Pupka póki co sie nie odparza i aby tak zostało. Kiedy mialyscie nawal?? Bo ja mleko mam. Ale wciąż za mało. I nie wiem czy karmicie maluszki najpierw jedna pozniej druga piersią za jednym karmieniem czy na zmianę co karmienie???
 
Cos musi wisieć w powietrzu... Moja gwiazda tez w nocy taka operetkę przedstawiła ze chcąc nie chcąc nie dało sie spac... Najpierw ja lulałam od 9 do 00:00 a pozniej od 3:30 do 5:15 i co odkładałam niby śpiącą dó łóżeczka to nagle ryk!
A rano od 7:30 do 10 z znow nie mogła sie wypierdziec i płacz, spinanie... Za to padła koło południa i spi cały czas z przerwa na karmienie - ciekawa jestem co nam dzis w nocy zaserwuje ... Teraz udaje ze nic sie nie stało i przycina komara na mnie... ImageUploadedByForum BabyBoom1416412431.405223.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416412431.405223.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416412431.405223.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 42
Hej, łącze sie w bólu z mamami, których dzieci mają w pogardzie sen. Moja potrafi nawet12 godzin czuwac. To nie jest normalne ani zdrowe i bardzo mnie to martwi, dlatego mało z Wami pisze. Czytam na bieżąco, ale kazda wolną chwilę poświęcam na czytanie o śnie niemowlakow. Moja nie usypia nawet w wózku wozona po kocich lbach. Przemeczony bobas jest nie do wytrzymania, nie wie co ze sobą zrobić, ja nie wiem jak jej pomoc...

Jeśli chodzi o karmienie, to daje jedna pierś i w razie głodu druga. Kolejne karmienie zaczynam od tej napoczetej.
 
Judy jak masz mało.mleka karmi jak najczęściej i to obiema piersiami im częściej przyprawiamy dziecko tym więcej mleka jest można również między karmiemiami uruchomić laktator i ściągać systemem 7 minut 5 minut 3 minuty na przemian każda pierś.to rady mojej położnej laktacyjnej
 
reklama
Do góry