reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Hej. Od długiego już czasu Was podczytuję i uważam za nieocenione źródło wiedzy (gdyby nie Wy, nie zaszczepiłabym engerixem w szpitalu) oraz wsparcia (działa kojąco, że nie tylko my się zmagamy z bolesnymi kupkami).

Nie udzielałam się, bo pod pewnymi względami jestem nieśmiała, a dwa, że nie lubię pisać z tableta, a tak właśnie Was czytam. Teraz poczułam się zmobilizowana, aby zapytać wprost - czy mogę jeszcze dołączyć? Szkoda byłoby nie móc podczytywać forum w dalszym ciagu. No a teraz, po ujawnieniu, to i bym coś napisała od czasu do czasu. Ale zrozumiem, jeśli uznacie że jest za późno i nie chcecie nikogo nowego - tym bardziej na forum zamkniętym.

Jeśli chodzi o mnie, urodziłam 13.10. córeczkę przez cc - położenie miednicowe, pośladkowe czy jak to tam zwą.

A jak już zaczęłam pisać, to zapytam od razu - planujemy szczepić 6 w 1, ale nam lekarz powiedział, że tam jest właśnie zastosowany engerix jako kontynuacja. Wiecie jak to jest? Próbowałam się dziś wczytać w cennik i rozumiem, że są dwie wersje 6 w 1 - jedna jest 20zł droższa i może to właśnie jest ta z engerixem?
 
kurde nie pamietam która pytała o odparzenia na szyi.szwagirki syn miał,wszystko próbowała,cicaplaST krem z la roche pomógł ale na chwile,przeszło dop jak szyja sie wyciagneła,poradz sie lekarza najlepiej.

To ja pytałam. Dzięki za odpowiedź. Popróbuje jeszcze, ewentualnie przejdę się do pediatry.

Kobietki, UWAGA, UWAGA :)
Mam propozycję, by z naszego październikowego wątku zrobić wątek ukryty. Będą miały do niego dostęp tylko dodane przez admina osoby, czyli nikt z zewnątrz nie zobaczy co piszemy (i automatycznie stare posty też staną się niewidoczne).

Czy nowicjuszki też są zaproszone? :unsure:
 
My wczoraj mieliśmy chrzciny,Natanek był bardzo grzeczny.
W kościele cały czas spał,nawet jak ksiądz go wodą polał.
Imprezę mieliśmy w restauracji,jak będę miała tylko zdjęcia to Wam się pochwalę tym moim przystojniakiem :)

Cyntia jestem za.
A czy ja zgłosiłam narodziny swojego synka?
bo ostatnio jestem zakręcona na maksa ;)
 
reklama
Cyntia śliczny ten twój synuś :-)

Powiedz mi jakiej nazwy masz ta witaminę D ?

Renisus moglabys mi podac jak Ty tez masz witaminke?

Nie wiem czy juz mi pisałaś i mi umknęło :-(
 
Do góry