reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

cześć dziewczyny, zgadzam się z Wami a propos ukrycia wątku, choć czytam Was regularnie, to nie udzielam się może zbytnio, bo mała jest jeszcze niestety za bardzo absorbująca.
Pozdrowienia dla wszystkich, a dla Ciebie Judy trzymam kciuki, ja też miałam wywoływany poród i jakoś to się dało nawet nie trwało zbyt długo, więc napewno będzie dobrze i jeszcze w tym tygodniu dołączysz do grona szczęśliwych mamusiek :)
 
reklama
Magda82, dzisiaj zastanawialam sie jak Ci tam idzie bo cos cichutko siedzisz:) Witaminki mam takie, juvit baby d3 ImageUploadedByForum BabyBoom1415643019.326513.jpg
Daje polowe porcji bo biore sama zestaw witamin dla kobiet kp i tam tez jest vit d.

Moja Krolewna odsypia dzisiaj wczorajszy dzien chyba, bo budzi sie na jedzenie tylko i znowu spi.
Co do pieluszek, sa ogrominaste ale milusie no i mala daje mi znac jak zrobi siku bo jest wtedy niespokojna. Przyzywczail sie tylek do suchego pampersa;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415643019.326513.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415643019.326513.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 36
Jabtez jesstem za choc ostatnio mnie bardzoooo malo, no ale przy 2 maluchow mam co robic ;) bedzie mi bardzo milo jesli bede mogla byc nadal z Wami ;)

Podczytalam izmykam bo Tymek juz o tej porze marudny a do kapieli jeszcze godzinka :/
 
Babina - Bioaron D. Dziś też podalam i jest ok :)

Madzia - a ile jestes po porodzie? Do 6 tygodni krwawienie może wracać. Ja jeszcze parę dni temu plamiłam. A wizytę kontrolną miałam 2 tygodnie po porodzie.

Asz - witaj :)

Pewnie lista nie jest kompletna, nie dodałam jeszcze Atagaty, Rudej, Judy ;) i pewnie jeszcze którąś pominelam ;)
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-f555/rozpakowane-mamusie-72608-post11006450/
 
Renisus - mój też ma wrażliwą pupke. Zmieniam pieluszki nieraz co godzinę, a pupa ciągle zarozowiona.

A teraz znowu prawdziwie się odparzyla, z krostkami :/ To chyba moja wina. Miał przymale body, a przez to pieluszkę przy skórze, no i klops. Widziałam, że się męczy z tym odparzeniem i zaczęłam sypać grubo mąki ziemniaczanej do pieluszki i ładnie od wczoraj wieczorem się zasusza.
A, i zakładam mu już Dady rozmiar 3. Są duże, ale Adi ma sporo luzu, to może i szybciej pośladki się zagoja :)
 
Cyntia85 - moja córkę właśnie dady uczuliły/porobiły się wypryski ranki coś jak mocne odparzenia ale to było 5 lat temu i teraz widzę dady inne, mam 5 paczek z wygranych warsztatów, skończę teraz pampersy i testuje..
Mąkę ziemniaczana tez polecam, na zasypywania szyji tez się sprawdza

A ja mam wręcz odwrotnie od porodu minęły dopiero 2 tyg. a u mnie trochę przezroczystego śluzu podbarwionego na różowo lec ale ino ino ze wystarczy wkładka i i też się zastanawiam czy nie za szybko przestało...
 
Domka, wczoraj prawie caly dzien mi niespala. Zaraz ja wybudze bo naprawe mi spac potem nie bedzie.

Cyntia, my walczymy z ta dupcia ponad 4 tygodnie. Nawet dwie masci od lekarza nie pomogly. Ktoraz z mam polecila kremik z ziajki i zadzialal. Nawet maka dzialala jeden dzien tylko.

Wlasnie moj L rozmawia ze swoja mama na skaypie i robi sobie jaja ze chrzcin nie bedzie:D Szkoda ze jej nie slyszycie hahaha
 
reklama
Ja używam pappers premium care i alantan maść i na szczecie dupcie i pisie ma pokazową :)

Renisus- a jak to sie robi żeby dzidzius po jedzeniu odrazu zapyspial?:) moze ja powinnam swojej melisę zaparzac??:)

Mizah- ja tam wode daje ta sama do mniej więcej 3 godzin a herbate dziele na dwa razy (w sensie zaparzam filiżankę i daje do dwóch butelek). A co do małżeństwa to musisz być silna... Faceci sa słabi psychicznie i wydaje mi sie ze tacierzyństwo nieraz ich przerasta... My tez mamy słabsze chwile, w sumie to nie ma chyba dnia żebym nie płakała, kłócimy sie (co kilka dni) ale znajdujemy tez czas na rozmowy które wszystko ratują... Najważniejsze czy sie kochacie? Pamiętaj ze ten okres bezsennych nocy, permanentnego zmęczenia, obrzyganych ciuchów, tłustych włosów, nerwow i ogólnego niekumania o co znowu chodzi dziecku kiedyś minie... :) ja tez mam przesrane ze swoją królewna- uwierz mi... Nocami to juz mi z rąk nieraz leci i albo płacze z nia albo mnie nieraz szlag trafia... Ale musimy dać rade!!! Skoro inni mówią ze kiedyś to minie to chyba nie robią nas w balona co?:)

Cyntia- ale kumaty słodziak:) i co z ta wasza witamina D jeste poprawa??

Co do odparzeń i skorki to moja jak sie urodziła to bardzo jej skóra schodziła, kupiłam balsam emolium i jestem bardzo zadowolona. Na szyi tez ma odparzenie (chyba ulala i jej dokładnie nie umyłam) - podobno tez z serii emolium sa takie kremy ba odparzenia.

Judy - kochana, ja miałam wywoływany porod - trawał 21 godzin i nie ukrywam ze to był kosmos... Błagałam lekarzy żeby zrobili mi wkoncu cesarkę, pozniej krzyczałam "kur... Dlaczego nie adoptowałam??" (To jeden lekarz powiedział żebym sie w łeb puknela:) ), następnie jak nie chcieli mi dać znieczulenia to krzyczałam ze skocze przez okno ... Itd. A powiem Ci ze szlam z bardzo pozytywnym nastawieniem:) nie ma co ukrywać - ból był kur...ski ... Ale wyobraź sobie ze juz o nim zapomniałam/ to prawda ze ten ból Wypiera sie z pamięci... Także co by sie miało wydarzyć - dasz rade!!! Ja jestem cienki Bolek jeżeli chodzi o próg bólu- ale po porodzie to stowerdzilam ze zaoszczędze na dentyście bo juz znieczulenia nie bede do niczego brała :) bo ból u zębów to pikus przy tym:)
 
Do góry