reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja przez pierwszy miesiąc mylam wacikami z woda i smarowałam Linomagiem zielonym, nie mamy problemu z odparzeniami. W szpitalu tylko odparzyla się jej dupka i to dość mocno, prawdopodobnie od kupki, którą miała w pampersie ze 2 czy 3 godz. Położne smarowaly jej czymś z hippa, w takim różowym okrągłym opakowaniu i przeszło.
 
reklama
Jesli do poniedziałku nie urodzę to we wtorek rano mam ktg w szpitalu. Po tym ktg zdecydują czy wywołują czy czekają do czwartku. Ale czwartek to ostateczny termin. 6 dni to niby nie wiele. Poczekamy , zobaczymy moze jednak martysia sama wyjdzie.
 
My robimy podejście z witaminą D innej firmy. Adi dopiero pół godziny temu dostał, więc efekt może być za jakiś czas dopiero. Boję się powtórki z rozrywki.
Znalazłam jeszcze 2 mamy, które miały problem z silnymi bólami brzuszka u niemowlaczkow po wit. D (znajoma i szwagierka kumpeli).

Czy któremuś maluszkowi robi się ciemieniucha?
 
Hej

My po wizycie i usg bioder wszystko ok tylko muszę małej stymulować lewą stronę bo tylko na prawa się obraca i patrzy,dodatkowo podwójną dawka witaminy d i ją mam brać witamine d forte 2000j.m aby mała miała jej dosyć!

Już w łożeczku stronę zmieniłam aby miała widok po lewej :-)

Ją szczepie ta 5w 1 plus rota!

Moja noc ciężka od 2 pobudka co godz!
 
Ja na rota będę szczepic dopiero przy drugiej dawce 5w1.

Mojej zaczęła sie robić ciemieniucha, ale dwa razy posmarowalam oliwka i wyczesalam po kąpieli i zeszło. Tylko w brewkach troszkę ma.
 
Mój w brwiach też ma właśnie coś takiego szorstkiego, czyżby to była ciemieniucha? nie przyszło mi nawet do głowy że tam też może być. A jak się jej pozbyć stamtąd? też oliwką?
 
A się zdziwiłam... Wchodzę na forum a tu już nie ma październikówek ... Jak wrześnióweczki wisiały tak długo a ja nawet nie zdążyłam urodzić ;) jakaś dyskryminacja :p
 
judy ją ciągle trzymam kciuki:) życzę ci takiego porodu jak ja miałam na bloku porodowym byłam bez dziecka tylko 40 minut:) a trafiłam z rozwarciem już 10 cm:) ale opisze w domu bo nie lubie pisać z te
 
ja dzisiaj rycze cały dzień, mały ma żółtaczkę więc zostajemy napewno do niedzieli.... jakas polozna pi*da nawrzeszczala na mnie że to moja wina bo nie umiem karmić aj gdyby nie mąż nie wiem czy dałbym radę i jeszcze ból tego krocz
 
reklama
judy a dla pocieszenia powiem ci że na oddziale są dwie dziewczyny 11 dni po terminie i dostały po jednej kroplowce co nic im nie dało a usg miały robione w poniedziałek i cisza nic im nie robi
 
Do góry