reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ojjj wierzę :( najgorzej jak nie można szybko ulzyc takiemu malenstwu.


Aaa i nie wiem jak u Ciebie w pokoju z wilgocią, ale nawilzaj i wietrz. Nie ma nic gorszego jak suche powietrze w dusznym pokoju pełnym bakterii.
 
reklama
Pacolka - smoczek z tommie toppie, z taka jakby kuleczka na koncu. Rozmiar 0-6, ale i tak jakis duzy sie wydaje. Mam plaskie z aventu ale ma odruchy wymiotne.
Zamowilam na ebay kremik z ziajki, mam juz chyba 5 roznych do dupci. Dodatkowo dwie masci od lekarza na zapalenie pieluszkowe i wydaje mi sie ze ta ze sterydami ja odparzyla, krostek i krwiaczkiow juz nie ma.
Jeszcze ani razu nie uzywalam chusteczek, za kazdym razem myje dupcie woda. A pampersy uzywam teraz tych zielonych - extra dry.
Dzisiaj byla z godzine bez pieluszki, codzinnie ja wietrze. Moze to wina kupek:/
 
Pscółka - ja polecam Nuka uspokajającego 0-6 mc . W naszym przypadku strzał w dziesiątkę.

Renisus - taaak wietrzenie jest naprawdę bardzo dobre. Ja w dzień też staram się wietrzyć dupkę plus bepathen. Chusteczki polecam Hugisy zielone lub Tami cotton care ( te i te bdb składy). Mo i dupka przed założeniem pieluszki musi być sucha. No i często zmieniać to 60-70% sukcesu.
 
Mroczko, my wlasnie wychodzimy z kataru. Kladz na brzuszku zeby wydzielina wpływała do noska i nie zalegala. Tej soli fizj. to 1-2 krople tylko zeby do ploc nie spłynęło. My czyscimy nosek frida i Gabi uśmiecha sie jak to robimy, wiec może to mniej nieprzyjemne niż gruszka? Co do wietrzenia i nawilzania dziewczyny mają rację. Jeśli nie ma gorączki ns spacer można iść, nawilzy sie sluzowka a chłód ja obkurczy i da pooddychac.

Pscolka, u nas nuk ortodontycznym 0-2 nie sprawdził sie, a kosztował majątek. Chyba był za mały, choć Gabi też z tych mniejszych. Pokochała lovi dynamiczny, który dostaliśmy na szkole rodzenia. Dziś kupiliśmy kilka bo ciągle upusczamy lub gubimy i jest dramat.
Aha, rada cioci Joanki: jeśli Wasze dziecko potrzebuje poddać też w czasie spaceru, moście skoczek przy ciele zeby był ciepły kiedy będzie potrzebny.
 
Ruda gratki.

Co do ciumkania staraj sie przystawiac czesto.maluszekiTy musicie sie nauczyc siebie.

Kupa. Ojjj niezalatwialam sie 4 dni. W koncu samo poszlo ale balam sie i bolalo bo chyba mam hemoroidy po porodzie. Dzis drugi raz dopiero, ale blokada jest.
 
Ruda - poproś o czopek, lepiej silniejszy niż glicerynowy. Te glicerynowe to, jak dla mnie przy moim poszytym kroczu i hemoroidzie, były słabe. Na oddziale dostaliśmy Bisacodyl i był super.

A w domu przez pierwsze dni używałam już tych glicerynowych.
 
reklama
Do góry