reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ruda- gratulacje i duzo zdrowka!
Judy- juz blizej niz dalej, uszka do gory bo to kwestia dni;) Trzymamy kciuki za szybka akcje.

Kotulcia- schudlam tak w ciagu pol roku. Przez pierwsz miesiac 5kg a potem to sie ciagnelo. Wazne ze jo-jo nie ma;) Potem jeszcze cwiczylam, no i zazynalam sie na gorskich wedrowkach.

Czarna i Sunovia- ja nie dokarmiam, jest tylko cyc a zlosci sie okropnie. Ssa 5 min, zasypia wypuszcza sutka, i jak sie budzi za chwile wpada w szal. Czarna daj znac co Ci powie ta laktacyjna polozna.

A jak Was koty dziewczny? Oswoily sie z dziecmi? Moja powoli zaczyna mala akceptowac, ale do przyjazni jeszcze daleko;)
 
reklama
Dla mnie to jest jednak wisiadlo, a nie nosidlo. Dziecko nie ma w nim prawidłowej pozycji. Poza tym ono jest chyba od 3 msc...
 
Czarna, no to właśnie u mnie jest podobnie. Może piesi nie mam nabrzmiałych, ale jak nacisną to tryska pokarm, nawet jak na początku mała ciągnie to słyszę jak sporo przełyka. Przed chwile znowu próbowałam, z 5 min pociągnęła i wrzask. Nie wiem o co chodzi. Daj znac co Ci powiedziała położna.

Hej, rodzilam w czerwcu i z mojego doświadczenia to wam się laktacja unormowala tzn piersi produkują tyle ile zjada dziecko, a nie więcej. Po 7-10 minutach wasze dzieci oprozniaja piers i potem już słabiej leci wiec marudza. Sprobujcie dawać nawet trzy piersi po 10minut.
 
Domka, no właśnie nie są. Oczywiście womar próbuje zrobić nosidlo ergonomiczne, ale na razie się nie udało. To, że dZiecko ma szerszy kawałek materiału pod pupka niż klasyczne wisiadlo to jeszcze nie znaczy, że jest ergonomiczne. Kolanka mają być wyżej niż pupka, a tu nóżki dalej wiszą, tylko szerzej rozstawione. Zobacz jak to wygląda w chuscie albo takich nosidlach jak np bondolino, tula (to jest prawdziwa żabka) i porównaj z womarem. Niestety producent kłamie.

Na pierwszym lepszym zdj wyszukanym w Google widać od razu różnice. Womar to pół biedy,bo sa przynajmniej tanie. Gorzej z innymi producentami, którzy oferują wisiadla, a kasuja jak za porządne nosidla ergonomicZne np. Babybjorn.
 
Ostatnia edycja:
No niestety, ja chcę bondolino i też tak myślę i myślę czy na pewno będzie konieczne, bo używane cięŻko znaleźć za 200zł, od takiej kwoty to się zwykle licytacja zaczyna.

Jak będziesz używać sporadycznie na wypad do sklepu czy ma chwilę po domu żeby coś tam zrobić, to myślę, że nie ma to większego znaczenia. Ale tak na dłużej to nie jest to dobre dla kręgosłupa dziecka. A już ta pozycja przodem do świata, o mamo...
 
pozycja do swiata odpada.
no mam zamiar go uzywac rzadko,jak bedzie mi bardzo marudzic a bede musiala cos zrobic.do sklepu raczej nie bo jezdze z m i wózkiem
 
O masz, ja mam nosidelko i nie pomyslalam zeby w domu uzywac;) W sumie moja moge zostawic na lezaczku na 5 min, tyle wytrzymuje bez uwagi. Wystarczajaco duzo czasu na siku czy zrobienie kanapki :) Juz myslalam ze znalazlam powod nerwow i placzu przy karmieniu, myslam ze plesniawki ale nie, jezyczek czysty. Dzisiaj na spacerku wstapilam do apteki po mniejszego smoczka i kupilam mm. Jak nie wytrzymam to w koncu dam butle.
 
reklama
U mnie darcie od 17. Nie wiem co ona taka rozdrazniona jest wieczorami. Kolka to to nie jest, ale nie da się odłożyć, tylko ręce wchodzące grę. I to nie można usiąść. Na szczęście mąż przed chwilą wrócił i ja przejął.
 
Do góry