reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Magda82- mi Polożna mowila ze do dziewiątego dnia jest taki przelicznik dzien x 10ml czyli 5doba x 10ml=50ml. Po dziewiątej dobie dziecko zjada od 90-110ml. Oczywiście moze zjadać ciut mniej lub więcej zależy czy jest duza dzidzia...
 
reklama
Garmelka - i jak sytuacja na froncie?
My się cycamy właśnie. Zaraz będzie zmiana pieluchy, bekanie, znowu cycanie.

_______
Zaraz minie godzinka, ale u nas to standard :)
 
Cyntia u nas cyc, pielucha, cyc zajmuje w nocy 2h! Ale dzisiaj zmienilam pieluche i dalam cyca i 30 minut i mala spi. Ciekawie co zrobi jak odloze ja do koszyka. Ja nie uzywam laktatora w ogole, jak man nawal to niesciagam pokarmu. Przykladam termofor i mleko ucieka samo, w ten sposob nie powoduje jeszcze wiekszej laktacji. Mizzah, uszka do gory - najwazniejsze zeby Pola spokojna i bez boli byla i miala mame usmiechnieta:) pamietaj ze Infacol dziala zazwyczaj po pieciu dniach. Wiec sie nie zrazaj jakby mala nadal miala kolke. Marrika, trzymamy kciuku za Was dzisiaj. Nie podalam Vit D i mala spokojna byla. Zobaczymy jutro.
 
Pola wstała polprzytomna na mleczko o 2:20 i dopiero teraz :eek: I kupa wielka musztardowa była, sluz był, ale jakby mniej...mam nadzieje, ze to nie moje pobożne życzenie :/

Renisus - dzięki za info o infacolu bo bym się zaraz zraziła, że nie działa :*

Mam pytanie do dziewczyn karmiących mleczkiem mm, czy przepajacie jakoś dzieciaczki?? Bo mi nic Pani Doktor nie mówiła a ja z tych emocji nie zapytałam. Na razie jedynym płynem do wypicia jest ten blf 100. Może ktoś go stosował i wie w ilu ml się go rozpuszcza bo na instrukcji nie pisze.
 
Magda82- mi Polożna mowila ze do dziewiątego dnia jest taki przelicznik dzien x 10ml czyli 5doba x 10ml=50ml. Po dziewiątej dobie dziecko zjada od 90-110ml. Oczywiście moze zjadać ciut mniej lub więcej zależy czy jest duza dzidzia...

Dzieki Garmelka za rady, bardzo dla mnie cenne, to pewnie z mojej winy bo dawałam mu 90 i pił ile chciał a ze jest łakomczuch to zjadał za duzo :-)
Dzisiaj jest juz lepiej i wiecej niz 60ml co 3h nie dostanie :-) pierwsze dziecko, duzo trzeba sie nauczyć :-)
 
Mizzah ja przepajam małego herbatka koperkowa z humany ,daje mu też wodę. Tak na zmianę. Położona mi mówiła ze mm jest bardziej gęste niż mleko z piersi i trzeba jakos je rozrzedzić
 
A mi położna powiedziała, by nie ograniczać dziecku mleka z piersi (pytałam, bo mój długo jada i często), bo to samo dobro. Poza tym każde dziecko ma inne potrzeby przecież :)
 
reklama
Do góry