reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia - ja mam te same witaminy co domka i Rjoanka. Ale jak wiesz moja ma kolki :(
Miniona noc była przyzwoita a wręcz bardzo przyzwoita w porównaniu do poprzednich. Dajemy te kropelki przed każdym karmieniem. Ale dalej cała drze jak nadchodzi wieczor... Teraz tez boje sie i popłakuje ze mała dostanie ataku histerii...

Gosiak- ja karmie głownie mm-zjada od 70 do 100ml a mamy 10dobe
 
reklama
Gosiak - ja daje od 90 do 110 max. Jutro lub we wtorek zwiekszymy max do 120 ml. Tak jak zalecają.

A z Pola średnio :( wysypka na klatce piersiowej, plyne kupki zielonkawe ze sluzem:( mam dosc jutro musze iść do lekarza ale nie wiem jakiego bo trafiam na samych kretynów :(
 
Mizzah szkoda :-( Z Wilanowa do Falent przez Dawidy jedzie sie ok 40 min.To tak na przyszłość może sie przyda. Mam nadzieje,ze znajdziesz jakiegos dobrego w swojej okolicy.

Pauletta,z tym cewnikiem to kazda ma inaczej. Mnie bardzo bolalo zakladanie. Przepraszam,ze Cie strasze,ale lepiej sie nastawic na bol i ewentualnie byc milo zaskoczczona niz odwrotnie.
 
Mizzah - kurczę, a co jadlas? Może to potowki lub trądzik niemowlęcy? No, musisz iść do lekarza....
Zielone kupki przy kp są ok, ale Ty teraz mm karmisz, nie? Często żółta kupka robi się zielona z czasem (to po utlenowaniu). Od razu po zrobieniu była zielona?
 
U nas tez sa zielone kupki po Humanie. Po Hippie byly zolte/pomaranczowe ale czytalam ze tak moze byc po mm. Mloda ma krostki i jak pisalam polozna mowila ze pewnie alergia ale pediatra powiedzial ze zwykly tradzik niemowlecy. Kolki ewidentnie sie zmniejszyly po tym mleku i kropelkach takze polecam:-) Aaa i przy zasypianiu na brzuszku u mnie wlaczam na telefonie Youtube dzwiek wody lejacej sie - lepsze niz suszarka. I najlepszy patent to smyranie po grzbiecie noska:-)
 
Cyntia85 - ja karmie jeszcze i piersia i bebilon pepti 1 dha. Niestety nie sądzę że to trądzik :( ewidentnie wysypka na klatce piersiowej. Kupki do wczoraj byly jako takie ze sluzem. Dziś sa bardziej wodniste, pod cisnieniem i zielonkawe :/ Jestem juz totalnie zmieszana co się dzieje. ..
Dziękować Bogu ma apetyt.Jutro przejdę się do prywatnej przychodni z 3 przystanki ode mnie. Gdziekolwiek bylby jej pomogli :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry