reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No wlasnie, moja do tej pory smoka miala tylko w szpitalu jak zakladali jej raz po raz weflonik albo antybiotyki dostawala. Ogolnie nie lubi i dlatego tez nie skojarzylam tych dwoch faktow:)
 
reklama
Mój w trakcie kolki albo marudow robi usteczka w rybkę, dostaje sapki i nie może zassać brodawki.
Ale bywa też, że ma ją w buzi, zaciska ją dziaselkami i zaczyna machać główką na prawo i lewo i szarpie nią. A mama dostaje wytrzeszczu ;)
 
Cześć Wam. Jestem załamana. We wtorek mam termin porodu, a mi przypałętało się zapalenie oskrzeli. I to zaraz po zatruciu pokarmowym gdzie przez 3 dni nic jeść nie mogłam, więc organizm mega osłabiony. W tej chwili jestem na antybiotykach i tak słabo się czuję że nie wiem jak będę miała siłę na poród :(
któraś z Was chorowała w 40 tygodniu ciąży?
 
Agata ja niebylam chora ale w trakcie porodu zaczeli mi podawac antybiotyki bo mialam temperature bardzo wysoka ze zaczelam miec telepawke. Sproboj odpoczywac jak najwiecej i chyba w twoim przypadku byloby dobrze jakby niunia posiedziala troszke dluzej w brzuchu. Powodzenia ;)
Ja walcze dzisiaj z nawalem i chyba kapusta pojdzie w ruch.
 
Juz wiekszosc ma dzidziole a ja co przeterminowana 3 dni.
Ktg byly skurcze ale nietegularne, tetno ok.
Jak nic nie ruszy czwartek kolo 8 rano po sniadanku mam sie zglosic na oddzial. Mowila gin ze nie/zawsze jest od razu indukcja. Tylko usg, spr wszystkiego i np, cewnik na szyjka o panie. To chyba tzw balonik. miala ktoras?
Ja sie boje.
Nie liczac dzis mam 3 dni by cos ruszylo...
 
Pauletta ciebie chociaż w szpitalu sprawdzą a ja muszę czekać dopiero pod koniec 42 tygodnia co kolwiek by zaczęli robić. Też powoli się denerwuje. Objawów u mnie zero. Mam nadzieję że już nie bawem będziemy tuliły nasze maluszki.
 
Cyntia, ja podaję Vita D w aerozolu ffirmy vitis pharma. Problemów brzuszkowych brak.

Ja miałam cewnik foleya przy pierwszym porodzie.
 
reklama
Do góry