reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

cześć dziewczynki,

Wielkie gratulacje dla rozpakowanych mamuś :) Juz chyba mało brzuszków zostało :)

U nas w miarę dobrze, straszak mi sie rozchorował i od środy siedzie ze mną w domu. Mąż w tym tyg pracuje od 12 do 20 wiec prawie całe dnie jestem sama z dziećmi ale już powoli ogarniam. Tylko jak mąż wieczorem zaglądnął do lodówki żeby zrobić sobie kolacje to powiedział że mamy światło :) Nawet nie ma kiedy do sklepu jechac bo na dworze brzydko.
Mam tylko nadzieję, że mała się nie zarazi :(

Marrika, bardzo mi przykro że musicie przez to wszystko przechodzić, aż mnie ciarki przeszły jak czytałam i łezka w oku sie pojawiła że takie maleństwo musi tyle wycierpieć. Zdrówka i jeszcze raz zdrówka
 
reklama
Marikka- współczuje musicie przechodzić teraz bardzo ciężkie chwile. Mam nadzieje ze lekarze znajda rozwiazanie i pomogą. &&&

Ruda- aby to było to &&& powodzenia.

Póki co z ciężarówek zostaje ja i malinka. A moze jest ktoś jeszcze???
 
Renisus - według mnie genialny jest krem na odparzenia z Emolium. Odparzenie z krostkami zrobiło nam się podczas stosowania Bephantenu (słaby). Linomag nam na to nie pomógł. Za to dzięki Emolium na drugi dzień prawie nie było śladu. Tylko to drogi krem. W super pharm teraz na promocji 27 zł.

Marrika - jeny, Kochana, dużo siły życzę Wam obu. Stres musiał być niewyobrażalny :/ Najważniejsze, że lekarze wiedzą już co robić.

Domka - to nieźle! Na takie nawaly można wypić jednorazowo herbatkę z szałwii, ale nie za często, by nie zatrzymać laktacji.

Ja jestem zła na siebie. Tak twardo spałam, że nie wybudzilam małego na jedzenie. On się do tej pory sam budził, a dzisiaj przespał 7 godzin.
Pozwalacie tyle godzin przespać dziecku bez jedzenia?
 
Cyntia, jeśli mały nie jest wczesniakiem, nie miał niskiej wagi urodzeniowej i prawidłowo przybiera, to niech śpi, a ty się ciesz ;-)
 
Cyntia - moja córka przesypiała całe noce bardzo wcześnie, ładnie przybierała wiec jej nie wybudzałam w ogóle, za to w dzień nie spała po skończonym miesiącu, ale za te całe noce to jakoś jej wybaczałam ;-)
 
Cyntia ale nawału nie mam;-) tylko jestem jakas mleczna;-)
A ja k mała kwęknie to cycki od razu mrowią,z jednego karmie a z drugiego tryska;-)
Pozwalam spac,połozna nie kazała budzic.
Kiedy odpadły wam pepuszki??mała ma prawie 2 tyg a on nadal jest,a pod spodem zywa tkanka brrr
 
Cyntia, nie wybudzaj :) Ciesz się snem bo ja o nim marzę. Tak jak dziewczyny piszą, jak prawidłowo przybiera to jest ok. Położna mi mówiła, zdrowe dziecko nie da się zagłodzić :)

Domka, moja wczoraj skończyła 3 tyg a pępuszek nam odpadł jakoś we wtorek, też pod spodem była żywa tkanka, nawet teraz nie jest jeszcze tak do końca suchy pępek ale już coraz lepiej
 
reklama
Do góry