reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gosiak, Wawka gratuluje :-) gratuluje tez innym nowym mamom.

Sunovia kak dajesz sobie rade z dwiema pociechami? U mnie jest mama, ale ja tego na dluzsza mete nie widze ... chcialabym odzyskac swoj dom i dzieci, ale nie wiem, czy podolam ...
 
reklama
gnagna, mój mąż jest cały czas ze mną w domu. Jeszcze jakiś czas będzie, a potem to sama nie wiem jak to ogarne :-) :baffled:
w sumie moim największym problemem jest to, żeby znaleźć rano czas na prysznic, makijaż - jak już sie doprowadze do ładu, tak żebym mogła wyjść na spacer, to reszta jest do zrobienia.
 
Na temat karmienia nie moge sie wypowiedziec, bo przy calej mojej niezdolnosci do rodzenia w stanie swiadomym (co obejmuje rowniez cc), akurat karmienie jest dla mnie naturalne jak oddychanie. Mysle jednak, ze sa wazniejsze rzeczy w rodzicielstwie i jak ktos nie moze lub nie chce, to nie spowoduje to u dziecka jakiegos znacznego uszczerbku.

Sunovia mialas cc? Ja juz nawet nie pamietam, ze bylam cieta, ale jednak starszej nie podnosze i nie wiem, jak mialabym wsadzic ja do wozka.
 
Gosiak gratulacje! Mi mala tak sie zaktrzusila ze byla az czerwona i obracalam ja glowa w dol. Teraz sie telepie i placze od 30 min bo nie potrafie sie uspokojic:( a serce to chyba mi wyskoczy zaraz :(
 
gnagna, tak miałam cc. Drugi raz i tym razem doszłam do siebie dużo szybciej. Także ja już swoja starsza podnoszę i przenosze z pokoju do pokoju, chociaż jeszcze to później czuję.
 
Ja chce karmic piersią ale chciec a móc to dwie rozne kwestie.

Renisus moze spróbuj masowac ją po calych pleckach a na uspokojenie moze jakas apka np white noise baby z dzwiekiem odkurzacza, suszarki czy pralki???
 
Renisus - to mój w pierwszym tygodniu się zaksztusil, a ja, głupia, podniosłam go do góry :/ Po tym weszłam na YouTube i oglądałam różne filmiki z instrukcjami pierwszej pomocy.
Biedna córeczka, pewnie się wystraszyła....

Gosiak - no gratulacje :) Śliczności :)

Wawka - i Tobie też gratuluję!

Mizzah - a zrobiła badania? Przecież to się stwierdza po badaniach. Szybka babka o_O Nasza pediatra z kolei mówiła, że na początku sporo dzieci ma problem z tolerancją laktozy. Ale najpierw kazała mi zmienić dietę, dziecku dawać ten Delicol, który pomaga w trawieniu laktozy, a po trzecie odciągać parę mililitrów mleka i wylewać, bo na początku jest dużo tej laktozy. I mówiła, że aby stwierdzić nietolerancję musielibyśmy iść do szpitala na badania.
 
Cyntia - żadnych badań! !! Tylko skierowane na badanie ogólne moczu. Może jasnowidzem baba jest, cholera wie. :/

A tak apropo pamiętacie kak pisałam, że pediatra stwietdzila że Pola ma plesniawki i przepisala nestacyne???? Otóż okazuje się, ze żadnych plesniawek nie ma!!! I jak tu wierzyć lekarzom:/????
 
reklama
renisus witaj w klubie, ja to przeżyłam jakieś 2 czy 3 tygodnie temu. Takiego miałam potem stracha że już miałam zamiar całą noc stać nad łóżeczkiem i obserwować czy się nic nie dzieje :-( już nie mówiąc o tym że bałam się zostać sama z małym
 
Do góry