reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
moja dzisiaj wciągneła 120 mojego mleka :) musze sobie odciagac bo jej sie ssać nie chce :) a w nocy dostała 90 ml to było jej mało :) mały głodomorek
 
Kochane wspolczuje bolaczek cycuszkowych. Ja wlasnie postanowilam ze bede karmic cycuchem dopki moja mama i mezul beda w domu potem przechodze na mm bo nie dam rady inaczej. Zreszta ja wiem ze karmienie nie dla mnie z Tymkiem sie staralam ale cierpliwosci mi brak do tego. Wiec nie zalamujcie sie !!! :*
 
Babina ja wogole nie podawalam Tymoowi wit K dostal ja w szpitalu. A potem przez ok 7 m-cy podawalam po jednej kapsulce wit D dziennie typu twist off. Ale powiem Ci, ze co pediatra to inna opinia odnoanie witamin, moim niektorym kolezankom mowili zeby wogole nic nie podawac bo wszystko w mm jest. Jesli masz zaufanego pediatre spytaj sie co on uwaza :)
 
Cyntia właśnie dzisiaj pan doktor potwierdził diagnozę. Młoda zostaje na Nutramigenie i koniec z cycusiem :-( :-( dzisiaj brzuszek ma o połowę mniejszy, mniej ulewa. Kupy dalej luźne ale coraz mniej ich. W brzuszku się nie przelewa. Młoda pije mieszankę coraz lepiej. Zaczęła od 5ml a teraz wydoiła 90ml :-) mieszanka jest na receptę i nie wiem ile kosztuje, obawiam się trochę ze sporo. Ale cóż wyjścia nie ma. Właśnie o tym pan dr mówił że na takiej diecie jaką musiałabym stosować żeby móc karmić piersią młoda bardzo słabo by przybierala bo to głodówka nie dieta. Ten nutramigen podaje się przy alergii na białka mleka i przy nietolerancji laktozy. Pogadaj w lekarzem o tych problemach brzuszkowych małego. Leży ze mną dziewczyna której córcia też ma nietolerancje laktozy ale może karmić bo mała ma dosyć słabe objawy i delicol pomaga.
 
Babina - już 3 raz o to pytasz, wiesz? ;) Nie podaje sie wit. K przy mm, bo ona juz jest w tym mleku. Przedawkowanie tej witaminy mogloby sie zle skonczyc..
 
Hej, jestem na bieżąco, ale jakoś mi ciężko pisać. Czuje się jakbym miała pol mózgu, zasobów starcza mi na pamietanie z której piersi karmilam ostatnio. Juz się nie dziwie, ze do czasu kiedy nauczono się kontrolować płodnośc nikt nie podejrzewał, ze kobiety tez myślą...
Pscolka, grstuluje ekspesowego porodu! Tak powinnysmy wszystkie rodzic. Czy nie uwazacie, ze to przerażające jak wiele z nas skończyło z cc mimo prob SN? Tak sobie myślę, ze kilkadziesiąt lat temu po prostu nie przeżyły byśmy tych porodów lub nie mialybysmy naszych pociech...
Ja wciąż cycuje, ale rozumiem te z was, które planuja przejść na mm. Jakbym miała drugie dziecko to bym się nawet chwili nie zastanawiała. Moja Gabi nie zgłasza na razie zastrzeżeń do mojej diety, ale ma tylko dwa tygodnie, na kolki za wcześnie. Zaczęłam od diety lekkostrawnej po CC i powoli wprowadzam nowe rzeczy. Dwa dni obserwacji i kolejne. Dziś jest kolej na CZEKOLADE. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Dziewczyny tydzien po porodzie i został mi aby 1kg do wagi sprzed.

MARIKA kurde wspułczuje,biedna mała;-/

KASKU86 PSCÓŁKA gratulacje!!!!!

Powiem wam ze odpukac trafił mi sie dobry egzemplarz.W dzien je co 3-4godz,potem spi a w nocy je o 23 a potem o 3 a potem o
6.Pytrałam połoznej czy budzic to mówi ze nie bo mała jest spora to pewnie jej wiecej nie trzeba.
Prawie nie płacze,smoczka doi.Aby ma naczyniaka miedzy oczami i skóra jej schodzi.
mam kapac w krochmalu i emolietenach.

Kotilcia my bylismy dzis u pediatry i tez szpital nic nie zgłosił,tylko
ze nas bez problemu przyjezli.
 
Do góry