reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kasku - no dokładnie - dobrze, że jest ktg. Wielkie gratulacje :)

Krotusia - super, że i Ty masz już syneczka przy sobie!

Marrika - dobrze, że to nie niedrożność jelit. To nie jest niczyja wina, że młoda nie toleruje laktozy. Teraz na nowym mleczku przestanie się męczyć. To, że istnieją takie mleka to wybawienie. Córeczka na nich zdrowo wyrośnie :)
 
reklama
Uwaga!!!! Mamy kolejna rozpakowana!!!!!!

SMS od Pscolki i spółki :)


Hej. Mati juz na swiecie. O 22:50 obudzily mnie skurcze co 5 minut. Polozna kazala wziac 2 nospy i ciepla kapiel. Dobrze ze zadzwonilam po nianie, bo to nie byly przepowiadajace. Do szpitala dotarlam o 00:30. Jak mnie zbadali to kazali po polozna dzwonic, zeby szybciej jechala, bylo juz 8cm. Dojechala na parte:-D. O 1:20 Mati sie urodzil. 3720 g, 55 cm:-)
 
Pscolka - aaaa, co za szybka akcja :D Gratulacje!

Garmelka - a jak u Was?

U nas noc niespokojna. Młody kwękał przez sen :(
Dostaliśmy na spróbowanie SabSimplex i chyba podziałał - tzn kolka była, ale nie było histerii.
Chciałabym mieć w domu wagę dla niemowląt, ale to w sumie droga sprawa. Mamy wagę kuchenną, ale nie mogę wymyślić patentu, żeby dało się coś na niej stabilnie ułożyć.
 
Cyntia-u mnie koszmar... Od północy płacz, prezenie, stękanie, kwilenie itd- wszystko tylko nie spanie...
Chodziłam z nia na rękach i sie modliłam o siły... Zasnęła o 5:40 na moment i znowu - narazie leży i postekuje . Ja nie wiem co jest grane moze wyspala sie mając opaskę na oczach na naświetlaniu?? Albo to oznaka ze jest zdrowy nocny marek
 
Gratuluję pscołka;-)poszło szybko;-)wracaj do sił;-)

Nasza też od 3 dawała koncert:-(
Denerwuje się przy piersi muszę odciągac pokarm aby mój zjadła leniwiec jej się włączył
 
reklama
Do góry