reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

16 października przyszedł na świat Jeremiasz:) 2800g 52cm. 38w 3d, przez cc, decyzja zapadła dosłownie w minutę a za kolejne 3 lezalam już na stole... ale zakochalam się w mym synu nim po uszy!
 
reklama
Od 1 w nocy zaczęły mi odchodzić wody-3 spore chlusty następujące po sobie co ok pół godziny, do 8 rana skurcze co ok 5 -7 minut wzięłam prysznic zjadlam lekkoe sniadanko i skurcze przeszły ale i tak juz musieliśmy jechać do szpitala. Przyjelo mmie ma salę przedporodową i byłam pod ktg skurcze do godziny 14 -15 powoli zaczęły wracać z podobną siłą jak były w domu. I wraz z kolejnym skurczrm tetno dziecka spadało, i działo się tak regularnie. Podejrzenie owiniecia pepowona, za chwilę badanie na fotelu-lekarz widzi dużo krwawienie wewnetrzne- podejrzenie odklejanego łożyska, 3 minuty i byłam na stole. Sumarycznie okazały się złogi w łożysku, mlpdy mógłby noe znieść trudów porodu...
Moje samopoczucie na nic zlego nie wskazywało, dobrze że istnieje zapis ktg:)
 
reklama
Kasku gratulacje!!! U mnie zmeczenie siegneloa apogeum, chodze i wygladam jak zombi. Mala co dwie godziny jest na cycu, a do tego jeszcze slabo jej sie odbija. Dokladam do tego bardzo nieznosny bol kregoslupa. Dobrze ze mam pomoc inaczej bym sie zalamala. Do poludnia spie, moj L przynosi mi mala tylko na kramienie i ja nawet nie mam sil na wyrzuty sumienia.
 
Do góry