reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć dziewczyny! A u mnie dziś szaro, buro i ponuro, taka barowa pogoda. Ja też odpuściłam pichcenie obiadu (w końcu dzień wolny od pracy ;) i wybieramy się z Mężem do restauracji, którą od dawna planowaliśmy odwiedzić. Teściowa w sumie dzwoniła z zaproszeniem ale jakoś nie chce nam się co tydzień do nich biegać. Czasem trzeba odpocząć :-)

Co do imion to dla chłopaka mamy już wybrane od dawna i jesteśmy tu zgodni: Ksawery. Gorzej z dziewczynką bo mnie się podoba Julita a mój chce Marię...
 
reklama
Witam niedzielnie :) u nas dziś slonecznie :) wiosna w powierzu :)

Poczytuje Was wmiare regularnie nie pisze bo jestem strasznie zdolowana :( nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku do wizyty... Wczoraj znowu wylecialo że mnie troszkę krwi... :( dziś już tylko śluz zabarwiony na brązowo , zaczynam mieć same złe przeczucia :(


A co do imion to jak byłam w ciąży z córka strasznie mi sie spodobało imię Kornelka a dla chłopca nie bylo żadnej propozycji ... Co się później i tak okazało że nie musimy szukać dla chłopca bo jest dziewczynka i oczywiście Kornelka zastała .. :). Więc u nas przy corci tylko jedno imię było brane pod uwagę :)
 
Ostatnia edycja:
Byłam w czwartek , bo w czwartek też po plamieniu. Zrobili usg powiedział lekarz że pecherzyk mały . Biorę duphaston więc nic nie zrobią więcej. Mam powtórzyć usg za parę dni . A wrazie mocnych ktwawien przyjechac ...
 
Byłam w czwartek , bo w czwartek też po plamieniu. Zrobili usg powiedział lekarz że pecherzyk mały . Biorę duphaston więc nic nie zrobią więcej. Mam powtórzyć usg za parę dni . A wrazie mocnych krwawien przyjechac ...
 
motylek05 wiem co czujesz bo mam ten sam problem plamienia.Niby bylam u lekarza i z Malenstwem wszystko ok ale mimo wszystko jak widze to plamienie to budzi sie we mnie lek:-( najpozniej w czwartek znow kontrola aczkolwiek moze uda sie jutro bo i tak musze zawiezc mocz do badania
 
reklama
Do góry