reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Hej. Ja dziś wstałam z zawrotami głowy i nudnosciami... Poleguje ile się da ale syn chory i nie jest łatwo. Jeszcze obiad do zrobienia... To sobie ponarzekalam ;)

Widzę że imię Lilianna coraz bardziej w modzie.
 
Hej.
Ja ostatnio wymysliłąm Michaline i Piotrusia;-) jak tak dalej pujdzie bede musiała załozyc zeszyt z imionami;-)

Dzis sie bardzo dobrze czuje,podejrzewam ze witaminki na mdłosci pomogły,oby tak dalej.

A jutro mam wizyte;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję naprawdę :zawstydzona/y: USG mam we wtorek, więc pojutrze. A na obiad idę z mężem do restauracji. Nie wiem jak u Was, ale u mnie w Wawie, śliczne słońce świeci.
 
No ja właśnie się ubieram i idę. Siedzenie w domu i zamartwianie się nic mi nie pomoże..
 
A ja dziś przebudziłam się o 2 w nocy na siku i później nie mogłam zasnąć, tak było mi niedobrze. Pierwszy raz w życiu miałam mdłości w środku nocy, masakra. Rano oczywiście pierwsze co zrobiłam, to zwymiotowałam. I dalej mi niedobrze.

Mąż dziś w pracy, a ja z córką jadę po obiedzie do koleżanki zobaczyć jej 3-tyg córeczkę.
 
reklama
Dzień dobry kobietki

Widzę że temat mdłości na czasie:-) współczuję , mnie dopadaja po południu na szczęście nie z rana :-)
U mnie deszcz i paskudna pogoda tylko spać :-) wreszcie pospałam do 9 , ale od jutra pobudka o 6 i cało tygodniowy maraton do pracy :-(

Życzę Wam spokojnej niedzieli :-)
 
Do góry