reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja jeszcze jestem ale mi się powoli zanosi, ostatnio miałam wizytę u gin i rozwarcie na 2 -3cm szyjka trzyma na słowo honoru i od wczoraj wieczór zaczął mi się brzuch stawiać i twardniwć na kamień. Zmienia kształt, ostatnio się tak rozlał na boki a od wczoraj jak twardnieje to mam taką stetczaca piłeczkę... a no i od jakiś 2tyg mam bóle jak na okres
Może to już niedługo:) termin mam
za dwa tygodnie
 
reklama
Dziewczyny wmawiajcie sobie ze to przyjemne badanie ten masaz i badzcie rozluznione, bedzie dobrze. Domka - gratulacje! Gnanga kciukasy!!
 
Widze, ze nas niewiele

kasku - ja mam podobnie z brzuchem i bolami, szyjka nie wiem jak wyglada i czop nie odchodzi, termin na 24 i cos mogloby sie zaczac dziac ...
 
Gosiak to ja mam 3 dni po Tobie termin, ale mam dziwne przeczucie że w tym tygodniu będzie już po robocie;)

Tylko Młody mi się bardzo rusza...szaleje jak nie wiem co w brzuchu a podobno przed porodem dziecko się mniej rusza, a jak było u Was?
 
Kasku mi lekarz wrozyl porod przed terminem i tak sobie chodzę z miękka szyjka i 4 cm rozwarciem :-)
Przestalam liczyć na to że sama urodze poprostu trafił mi sie uparciuch ! ;-)
 
reklama
Kasku no niby dziecko sie uspokaja, moja wierci sie malutko, czasem az sie boje. Tez chcialabym juz wtym tygodniu urodzic.
Izabella - mnie tez straszyli krotka szyjka aby uważała, wiec dlatego psychicznie sie nastawilam na szybszy termin i tak czekam, calymi dniami
 
Do góry