reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Witajcie październikowe mamy!
Gratuluje udanych wizyt... mi się dzisiaj nie udało....pojechałam do przychodni gdzie byłam umówiona na wizytę. Babka na recepcji oznajmiła mi, że Pani doktor dziś nie będzie bo "ona nie wiedziała i nie przyjechała" - kurcze! przecież ta wizyta była umówiona już 2 tygodnie temu.... dostępna doktor będzie dopiero w 7.03. - a ja nie chce tak długo czekać. Idę w poniedziałek do innego lekarza. A tak chciałam dziś się WAM pochwalić :( rodzicom powiedzieć itp... tym bardziej że mąż w niedziele wyjeżdża prawie na cały miesiąc i to na drugi koniec Świata.
 
Kasiu kochana nie ma takich słów które ukoiłyby Twój ból po stracie okruszka ;( trzymaj się i bądź silna.

Mizzah - nie martw się może faktycznie jakiś sprzęt słaby.. poczekaj do umówionej wizyty i myśl pozytywnie

Nie mogę uwierzyć... po co ludzie robią takie rzeczy jak SSmama... szok,.. ktoś musi mieć naprawdę nudne życie i szuka atrakcji..ale moim zdaniem w trochę kiepski sposób :no:

Zobaczcie co zalazłam.. hihi... tak mi się jakoś teraz ze mną skojarzyło:

1960115_665492743515618_713308460_n.jpg
 

Załączniki

  • 1960115_665492743515618_713308460_n.jpg
    1960115_665492743515618_713308460_n.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 36
Dzięki Dziewczyny, ale czuję się kiepsko (w sensie emocjonalnym). Oczywiście pęcherzyk żółtkowy powiększył się od 10 lutego no i dzidzia ma już 6mm nie 2, ale czuję się skołowana i przerażona. Z tego wszystkiego podbrzusze zaczeło mnie boleć. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, ale oczywiście poszperałam w forum i zamiast się potrzymać na duchu raczej poznajdowałam fatalne przyczyny braku serduszka. Naprawdę mam przekichane z tym internetem i szperaniem w nim! Glupia ja baba....Do tego informacja o Kasi i całość mnie przygnebiła
 
Kasiu jesteśmy z Tobą :(
Dziś miałam swoją pierwszą wizytę. Z dzidzią dobrze, 11mm , widziałam bijące serduszko. Ciąża 7w1d, w poniedziałek robię badania a we wtorek bedę miała założoną kartę ciąży.
ps. Powiedziałam ,że martwiłam się bo nie mam żadnych objawów ciąży prócz powiększenia i bolesności piersi a czytałam,że w ciąży w której nie ma mdłosci jest większe ryzyko poronienia. Pani Doktor miała niezły ubaw i powiedziała żeby nie czytać bzdur na internecie. :)
20140221_212504 (1).jpg
 

Załączniki

  • 20140221_212504 (1).jpg
    20140221_212504 (1).jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry