reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Mizzah nie denerwuj się i nie stresuj bo to najgorsze, myśl pozytywnie idź na tą wizytę we wtorek i zobaczysz...
odpoczywaj i głowa do góry...
może pani doktor gorszy sprzęcior miała i problemy z badaniem... albo troszkę olała sprawę...

Ciekawa jestem co z tą SSMamą, co chciała uzyskać tym wszystkim. Lubi zamieszanie wokół siebie albo cieszy się z naszych problemów. Nie rozumiem.

Piszcie co tam u was.
 
Mizach spokojnie. Lekarz sie nie znał albo sprzet do dupki;-p

Ja o UsG to pomazyc moge. Chociaz mam nadzije ze szybko mi sie 1 trymestr skonczy bo jak nie to sie przekrece...
 
Kurczę, Kasiaiic poroniła :-:)-:)-:)-(

Mam propozycję, by w temacie, gdzie jest lista przyszłych mamuś, dodać drugi post z listą Aniołkowych mam. Dla pamięci.

Ale mi przykro, no kurczę. To takie niesprawiedliwe..

Kasiu, bardzo mi przykro. Na pewno bardzo Ci ciężko :-:)-:)-:)-(
 
ja juz po silowni i wlasnie gotuje sie kolacyjka.najlepsze jak mnie zobaczyla moja instruktorka od gimnastyki korekcyjnej ze zamierzam siadac do maszyny co pomaga pozbyc sie tluszczyku z ud to mnie szybko z niej wywalila.zakazala az do ukonczenia pierwszego trymestru a i potem bardzo ostroznie.no i zostalo mi dzisiaj tylo pedalowanie i bierznia i to tez nie tak jak do tej pory tylko wolniej i nie dluzej niz godzina cwiczen dziennie.
dziewczyny mozecie powiedziec co to za problem wystapil z SSmama?ja nic nie wiem i nie w temacie:confused:
 
Jejku Kasia współczuję, wiem jak się czujesz, ściskam mocno i pisz z nami, pomaga bardzo!!!
Myślałam że naszą grupę to ominie, aż mi się wszystko przypomina i się pobeczałam, masakra.
 
reklama
Do góry