reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja mialam parodniowy zarost jako ze od soboty lezalam w szpitalu a w czwartek dopiero rodzilam. Ale nikt mnie nie golil:) nie wiem jakby bylo przy cc.
 
Ja sie gole w ciemno i pozniej maz ewentualne niedorobki mi mowi gdzie mam;p ja dzisiaj bylam na ktg, pisaly sie nieregularne skurcze, polozna chyba myslala ze pierwszy raz bede rodzila i taka przejeta ze jak tylko beda regularne to na IP ;) od pn nie biore lekow (no spa magnez luteina) i dopiero dzisiaj czuje roznice. Co raz czestsze skurcze i bol podbrzusza ;p kto wie kiedy malenstwo zrobi nam niespodzianke ;p
 
Jasny gwint!!! Widzialyscie ze jeszcze moda na sukces leci w tv? :) pamietam jak byłam mała to z babcia to oglądałam :)

Nastawiłam dwie pralki, teraz ide robic przemeblowanie w szufladach, przygotować przewijak i poukładać co gdzie trzeba żeby w razie czego M wiedział co mi dowieźć no i na koniec jeszcze w cholerę prasowania zostanie. Jednak jak sie zajmuje robota to jakoś przyjemniej czas mija:) nie myśle kiedy wkoncu przyjdzie moja kolej tylko dawaj pucu pucu :)

Ktos moze polecić jakaś strone z info dla mam karmiących? W sensie co jesc :)
 
witam mamuśki:)

nie było mnie trzy dni i już chyba nie nadrobię:zawstydzona/y:

gratukuję nowym mamusiom!!!
mroczko kciuki zaciśniete &&&&&

kotulcia, mizzah zdrowia dla maluszków!


u nas wszystko w porządku, w niedzielę odpadł pępek i byliśmy na pierwszym spacerku, codziennie na trochę wychodzimy. mały ma nadal małą żóżtaczkę, w piątek mamy wizytę u położnej więc zobaczą co i jak
ogólnie trafił Nam się głodożerca :-) a bardziej cycożerca :happy2: mógłby być podłączony do cyca 24 h
teraz śpi, jak się obudzi to mam nadzieje że nie będzie padało i idziemy po Filipka do szkoły a przy okazji na spacer. Mąż do poniedziałku w domu, potem to już chciał nie chciał, niezależnie od pogody trzeba będzie rano i po połudnu śmigać i odprowadzać starszaka
 
Pscolka - ja od piątku gotowa do stertu tylko czy corcia bedzie chciala wspolpracowac ??? Dzis odpada bo na 17 fryzjer ;)

Ruda - pieknie wszysko wyglada

Kotulica, Mizzaha - duzo zdrowka dla Waszych Maluszkow :*

Ja tez spaecjanie na skurczach sie golic nie bede, trafia jak trafia :p

Olcia - a ja po odstawieniu luteiny roznicy wogole nie poczulam....magnezu tez nie biore... chyba sie corci nie spieszy a ja tak przenosic nie chceee :(

Garmelka - leci leci tez za mlodu z babcia ogladam teraz nie wiem czy kogokolwiek bym poznała

Mnie dzis pachwina tak rwie ze kustykam, ale czemu tylko jedna ???
 
Oki, wycofuje sie z rodzenia dziś i w najblizszej przyszłości. Okazało sie, ze mam coś jak rwe kulszowa, tylko mi sie na biodra rzuciło. Nie nadaje sie do SN bo ledwo chodzę i nawet na lezanke trzeba mi nogi kłaść, bo nie podniose. Nie nadaje sie też na cc bo nikt mi igły w kręgosłup nie wbije. Dostałam maści i leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Na szczęście mimo ze jutro zacznę 41 tydzień, to łożysko wydolne i przepływy też ok, szyjka tak samo miękka i rozwarta na palec jak 2 tygodnie temu. Wiec jeszcze 7 dni mogę nie rodzic. Tylko nie wiem jak to zrobić. Jestem przerażona, bo co jak jednak akcja sie zacznie? Chyba tylko cc w ogólnym, a to niezdrowe dla dziecka :-((((. Sorki ze tylko o sobie, panikuje.
 
reklama
Rjoanka, dla pocieszenia kolezanka w sobote rodzila na ogolnym i wszystko dobrze sie skonczylo. I ktos jeszcze na forum rodzil na ogolnym, ale nie pamietam kto i tez wszystko dobrze sie skanczylo. Wiec uszka do gory, to podobno tak szybko sie dzieje ze napewno bedzie dobrze. Jedyny minus to nie uslyszysz pierwszego krzyku niuni no i Twoj maz nie bedzie mogl asystowac. Chociaz nie jestem pewna czy w Polsce w ogole tatus moze byc przy cc? Nie stresuj sie, wszystko bedzie dobrze. Duzo zdrowka!!! Ciekawie jak Mroczko sobie radzi?
 
Do góry