reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Babina-&&&
Ania- gratulacje i dobrze ze wszystko sie dobrze skończyło.

Ale tu sie dzisiaj dzieje. Musze szybko podłożyć ten podkład bo w tym tempie moze faktycznie do 31.10 nie dotrwam ;)
 
reklama
Ania gratulacje!!! Niektóre dzieci w terminie rodzą się nie wiele większe od Twojego synka. Pewnie niedługo puszczą go do domku:tak:

Mona czyli od razu na stół i już przywitasz córeczkę:-) Chociaż dzisiaj w nocy się wyśpij:tak:

Babina daj znać co powiedzą w szpitalu. Miałaś nadal mokra wkładkę? Tylko jak leżałaś,czy jak chodziłaś również. Bo u mnie jak leżę to nic, ale przy siedzeniu i leżeniu czuję jakby wycieki dzisiaj. Chyba podjadę niedługo poszukać tych pasków do sklepu medycznego.

Pscółka
ja Oliwkę z dnia na dzień przestawiłam na system kolacja, kąpiel, czytanie i spać. Trochę początkowo marudziła, ale jej nie ustąpiłam i dała radę się przyzwyczaić. Spróbuj może Szymonek szybko się przestawi. Czy on zasypia z butla w buzi?
 
Ostatnia edycja:
Babina kciuki&

Syla dokładnie od razu na stół:-) przynajmiej nie będę się denerwowała ale czy wyspie się dziś to wątpię;-) bo nerwy mnie zjedzą;-)
 
Ania gratulacje!! Dużo zdrówka dla maleństwa :-)


Moja myszka dzisiaj w nocy sama się obudziła i ewidentnie szukała jedzonka. Poplakiwala i jak dałam jej smoczek to się strasznie wkurzyła ;-) dałam cyca i całego wydoiła :-) Pania dr bardzo ten fakt ucieszył. To znaczy że antybiotyki działają. Jutro znowu skontrolują crp i jeśli będzie ok to w poniedziałek do domu. Aurelcia wogole jest bardziej żywa i dłużej czuwa jak ja wzbudze na zmianę pieluszki. A to dopiero pierwszy dzień brania antybiotyków za nami. Będzie dobrze :-)
 
Ania gratuluje synka:-) jakie mialas objawy krwotoku? Bylas wtedy w szpitalu?

Babina kciuki zacisniete :-)

Pscolka u mnie to mleko to nie jest kolacja. Mloda je wczesniej kanapki czy kasze jaglana. Potem kapiel i dopiero mleko.

Widzialam kiedys paski do oznaczania ph w rossmanie.

Ktoras z was pisala, ze wody nie plyna, gdy sie stoi tylko na lezacs. U mnie zaczely na lezaca, ale w szpitalu, to juz kaluze na podlodze po mnie zostawaly.

Zycze milego dnia. Ja na 100% czekam do pazdziernika.
 
A jeszcze jedna w pielęgniarek której zgłaszałam w tej drugiej dobie ze coś z dzieckiem jest nie tak a ona przyszła, popatrzyła i mówi od chyba takie będzie jej usposobienie. Nie poważna! Co to za usposobienie ze dziecko nie woła jeść?! Ale przyszła dzisiaj na dyżur i na obchodzie mówi do mnie ze mnie przeprasza, że oczywiście miałam rację i że dobrze że niektóre matki takie czujne. A ja mówię do niej ze gdyby to było moje pierwsze dziecko to kto wie czy zauwazyłabym coś nie niepokojącgo. Pewnie bym się ucieszyła że mi się grzeczny noworodek trafił.
 
reklama
Do góry