reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Też już nie śpię. Znowu mam wkładkę mokra. Przylozylam rękę to w sumie sama woda,więc może rzeczywiście to wody się sącza. Zadzwonie dziś do położonej co mam robic.
W nocy też mnie skurcze brały,ani obrócić się nie mogłam bo mialam taki brzuch scisniety
 
reklama
Babina, czyli tez maż tak na maxa wtedy brzuch ściśnięty? Boli Cie to wtedy czy tylko tak bardzo nieprzyjemnie się robi?
Jejku, mam już dziecko a nie wiem co to skurcze :) Przy Matim odeszły mi wody i nie było kłopotu
 
Mam cały scisniety. Może nie boli ale jest to nieprzyjemne. Jakby mi skóry brakowało. A boli przy obracaniu się.
Chociaż czasem budze się z bólem,taki jest napięty
 
Ostatnia edycja:
Budzę się, wchodzę na forum i patrze ze nabilyscie 2 strony. Od razu wiedziałam, ze jakaś akcja się szykuje :D

Cyntia- Daj znać co u Ciebie??? A może już tulisz maluszka;)??? Trzymam kciuki mocno &&&&

Babina - taaaaak lepiej zadzwoń, jeśli cos ci sie saczy upewnic się trzeba. Nie ma co zwlekać.

Pscółka i spółka - to ja się zdecydowałam na te szczepionke. To na Izbie przyjęć mam powiedzieć, ze ja chcę ?? Czy wczesniej wykupić? Ooo i mam pytanie z cyklu teorii spiskowych : a skąd mam wiedziec, ze podali właśnie tą o ktora prosilam a nie tamtą? ??
 
Ostatnia edycja:
Mizzah: do książeczki zdrowia dziecka wpisują jaką szczepionkę podali oraz numer tej szczepionki.

Cyntia: kciuki zaciśnięte :tak:

Magdalenka:
ciężka sprawa w twoim przypadku. A jest możliwość, by ktoś z twojej rodziny skonsultował w Polsce u dobrego lekarza Twój przypadek? Bo z tego co pisałaś, to papiery zostały w Pl. Ja na twoim miejscu poprosiłam bym, by mi ktoś te papiery przeskanował i wysłał mailem. Może jak pokażesz angielskim lekarzom to inaczej podejdą do problemu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cyntia kciuki zaciśnięte&&& Daj znać jak Adrianek pojawi się na świecie. Wczoraj właśnie o Tobie myślałam, że możesz być następna:-p

Babina ja wieczorami też mam taki spięty brzuch, niby nie boli, ale jest to strasznie nie przyjemne.

Mona jedziesz już dzisiaj do szpitala, czy dopiero jutro Ci kazali się zgłosić?
 
Do góry