reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

reklama
Cyntia i Babina trzymamy kciuki!!!
Wczoraj Wam pisałam o kumpeli co czekała na miejsce w szpitalu na wywołanie. Przyjęli ja dopiero o 12 w nocy, dostała czopa i czeka na rozwój akcji. Cała noc nie spała bo szlyszała jak baby się darły przy porodach. Biedulka, a ja chyba z wrażenia urodze razem z nia:)

Mroczko, powodzenia dzisiaj - informuj nas co i jak:)
 
Ania: gratuluję synka. Dobrze, że wszystko z nim ok :tak:

Cyntia: powodzenia :tak:

Ja właśnie podpisałam umowę na bankowanie krwi :tak: Od razu człowiek się lepiej czuje.

Ja planuję rodzić w październiku, dobrze, że nie będę sama. Dziewczyny. Ściskamy nogi.
 
Cyntia - powodzenia !!!

Babina - daj znac co i jak !

Waka -sciskamy, sciskamy do pazdziernika juz tylko kilka dni. My za tydzien jestesmy donoszeniu, wiec uchyle jedna nozke co ??? nie chce sie turlac do konca albo i dluzej :szok:
 
gosiak: ale się uśmiałam z tego uchylania nóżki :-D:-D Ja będę donoszona za tydzień i dwa dni. Niestety ale mój pierwszy poród był ekspresowy i ja muszę ściskać, bo jak popuszczę to jeszcze urodzę :tak:
 
Alez tu sie dzieje dziewczyny :-) ja Czekam w poczekalni na lekarZa choc wizyte mialAm na 10 trzeba Czekac ..... Siedze I patrze co jak chwile ktos Przyjezdza rodzic :-) albo noworodki prztjezdzaja iuz chce byc po :-) do srody niedaleko
 
reklama
Do góry